Hoppe SecuSan – rünnak bakteritele

 

SecuSan

HOPPE-2
Priit Künnapuu, tootejuht
HOPPE SecuSan® RÜNNAK BAKTERITELE!
Ettevaatust! Kasutades ukselinki, kätlete tuhandete võõraste inimestega.

Saksamaal haigestub igal aastal 400,000 kuni 600,000 inimest nakkushaigusesse seoses meditsiiniasutuse külastamisega või ambulatoorse ravi käigus. Neist raskemaid juhtumeid on igal aastal oletuslikult 7,500 – 15,000. Olukorra keerukust süvendab asjaolu, et paljud haiglanakkusi põhjustavad patogeenid on ravimresistentsed – neid on raske ravida. Samas on võimalik kõrgemate hügieeni- ja nakkustõrjestandarditega ära hoida ligikaudu 20 -30% neist juhtumitest.

SecuSan® – uus kliiniliselt testitud hügieenistandard.
Hügieeniküsimus on olnud avalikkuse tähelepanu all juba aastaid. SecuSan® ukse- ja aknalinkidega on HOPPE välja töötanud lahenduse, mis tagab aktiivse kaitse kohtades, kus viibib suurel hulgal inimesi.
SecuSan® on antimikroobne pinnakate HOPPE ukse- ja aknalinkidele, mis koheselt ja püsivalt pärsib mikroobide kasvu. Pinnakatte kõrge hügieeniline tase on tõestatud nii sõltumatute laborikatsetega kui ka reaalses elus.

SecuSan® pinnakattega ukse- ja aknalingid:

  • võitlevad mikroobidega koheselt
  • omavad ennetavat mõju
  • on pikemas perspektiivis kulumisvabad

Antibakteriaalne toime
SecuSan® pinnad sisaldavad hõbedaioone, mis on põimitud Cartier klaaskeraamilisse süsteemi. Ioonid moodustavad materjali aktiivse osa ja takistavad mikroobide (nt bakterid, vetikad ja seened) kasvu, peatades rakkude hingamise ja toitumise ning takistades nii raku jagunemist. Sõltumatud katsed on tõestanud, et SecuSan® vähendab mikroobide kasvu enam kui 99% ja mis on oluline – SecuSan® pind jääb püsima ka siis, kui seda regulaarselt puhastada.

Kiire toimega SecuSan® antimikroobsed omadused on äärmiselt tõhusad. Selle pinnakattega ukselingid sobivad eriti hästi kasutamiseks perearstikeskustes, polikliinikutes, haiglates, apteekides, hooldekodudes, lasteaedades, koolides, teadusasutustes, tööstus- ning toitlustussektoris ja muudes avalikes ruumides, kus on nõutavad kõrged hügieeninõueded. Kõikjal, kus hügieeni tagamiseks peab tegutsema kiirelt, kuid samas säästma raha ja keskkonda.

HOPPE tooteid on lihtne vahetada ja paigaldada kiirelt tervele hoonele, et tagada vastavus uuele hügieeni standardile. HOPPE annab toodetele 10-aastase garantii, mis on kordades pikem Euroopas nõutavast 2-aastasest garantiist.

HOPPE tooteseeriad Amsterdam, Rotterdam, Marseille, Paris, Stochkolm, Karlstad vastavad DIN EN 1905 nõudele, kasutuskategooria 3 ja 4 nõudele RAL-RZ 607/9. Tooted omavad suurt vastupidavust ja pikka kasutusiga ning on mõeldud kasutamiseks avalikes ruumides. Kõik ukselingid on saadaval ka paanika- ja tulekindlate versioonidena. Lisaks on saadaval pika plaadiga turvakomplektid.

HOPPE – Euroopa liider uste ja akende riistvara tootmises, toetub innovatiivsele ja tulevikule orienteeritud tehnoloogiale, mis muudab elu lihtsamaks ning ohutumaks.

Lisainfot saab www.hoppe.com