Qwood – ideaalsed puitkomposiit klaasiliistud

Qwood

IDEAALSED PUITKOMPOSIIT-KLAASILIISTUD

Tauno Põldma, müügijuht

 

Üldtuntud fakt on, et naturaalsed männipuidust klaasiliistud ja sprossid pole alati sirged ning tihti kaasnevad nendega oksakohad jms. defektid. Puidudefektid omakorda põhjustavad enne montaaži puidust liistude sorteerimise näol tüütut lisatööd, millega vältimatult kaasnevad ka kasutuskõlbmatu materjali jäägid. Raisatud ajast, materjalist ja muudest puidust klaasiliistudega kaasnevatest probleemidest aitavad vabaneda Qwood puitkomposiitmaterjalist liistud.

Qwood profiilid saad alati ära kasutada 100%-lt, sest Qwood on ilma defektideta, oksavaba ning alati mõõdus.

Qwood aknaliistud on alati sirged, neis puuduvad kaarded ja painded. See omakorda tähendab lühemat sorteerimisaega ja väiksemaid tootmisjääke.

Qwood säästab aega ja raha mitte ainult tootmisliinil, vaid hoiab ära levinud probleemid pärast akna paigaldamist.

Qwood klaasiliistud on oluliselt stabiilsemad võrreldes puidust klaasi- ja sprossliistudega, sest ei muuda oma kuju vee ja niiskuse toimel.

 

Qwood puitkomposiitprofiile lõigatakse ja paigaldatakse samuti nagu harilikke puidust aknaliiste, need on valmis värvimiseks ilma igasuguse pinna eeltöötlemiseta. Märkimisväärne ajasääst, väiksem materjalikulu ja säästetud töötunnid tootmisliinil tagavad Qwood liistuprofiilidega suurema joonealuse kasuminumbri nii suurele kui väikesele aknatootjale.