Akna- ja uksepalede viimistlussüsteem

QÜNELL on unikaalne plastikust akna- ja uksepalede viimistlussüsteem. Tavaliselt on akna- ja uksepalede viimistlemine aeganõudev ja tööprotsess on pikk, tolmune ja ebamugav (kipspale, krohvimine, pahteldamine, värvimine). Viimistlustulemus ei jää tihti nii nagu sooviks ja puudustena häirivad tekkivad praod, värvi koorumine, kolletumine ja vahel ka hallituse teke. Qünell-süsteemi abil saab kõiki neid probleeme vältida.

QÜNELL akna- ja uksepaled on hõlpsalt puhastatavad ja kannatavad ka praegusel Covid-19 viiruse pandeemia ajal vajalikku alkoholipõhist desinfitseerimisvahendit. Qünell akna- ja uksepaled on seetõttu hea lahendus kõigis avalikes hoonetes, eriti koolides, lasteaedades, spordisaalides, haiglates ja hooldekodudes, rääkimata eluruumidest ja korrusmajade trepikodadest. 
Qünell-süsteem meeldib ka arhitektidele ja sisekujundajatele, sest see lubab kasutada erinevaid võimalusi sise- ja välisseinte viimistlemisel luues uusi ja huvitavaid lahendusi. Kohtades, kus levinud kipspalede kasutamine ei ole ajas kestev, näiteks katuseakende sisemiste palede viimistlemisel, on Qünell-aknapalede viimistlussüsteem üks parimaid. Lisaks valget värvi põhitootele on võimalik Qünell-süsteemi tellida ka lamineerituna erinevate puidumustritega või juba eelnevalt värvituna.

QÜNELL akna- ja uksepaled on hea lahendus akna- ja ukseraamide ning seinte vaheliste tühimike varjamiseks. Suuremad vahed saab hästi katta kui küljepaneelid paigaldada mitte ainult 90°, vaid ka 90-130° nurga all.

QÜNELL akna- ja uksepalede viimistlussüsteem sobib suurepäraselt kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes, sest see on UV- ja ilmastikukndel. Toote eluiga on vähemalt 30 aastat. 

Loe ka
“QÜNELL ainulaadne akna- ja uksepalede viimistlussüsteem”

Toode on mugavalt saadaval ka meie e-poes vbh24.ee

Qünell aknapalede viimistlussüsteem on lihtne ja kiire, säästab aega ja võimaldab vältida pahtlitolmu. Viimistlussüsteem võimaldab valida omale sobivat värvi aknapaled ja muudab aknapaigalduse lõppviimistluse lihtsaks.
Qünell aknapalede viimistlussüsteem on lihtne ja kiire, säästab aega ja võimaldab vältida pahtlitolmu. Võimalik on valida omale sobivat värvi aknapaled.