Mööbliplaadid ja mööblifurnituur

Otsid mööbitootmiseks vajalikke mööbliplaate?
Oled õiges kohas! Meie tootevalikus on esindatud kolme tootja suurepärase kvaliteedi ja erinevate dekooridega mööbliplaadid. Lisaks pakume itaalia tootja Arpa innovaatilist antibakteriaalset laminaati Silverlam.

KOSKISEN on Soome perefirma, mis on asutatud üle 100 aasta tagasi. Koskisen Oy plaaditehas valmistab puitlaastplaati ehtsast puidust. Puidu osakaal plaadis on umbes 90%, ülejäänu moodustavad liim, vaha, kõvendi ja vesi. Liiv, puukoor ja muu ebavajalik eemaldatakse puidust enne tootmisprotsessi algust. Puhas tooraine tagab puitlaastplaadi kõrge kvaliteedi ja lihtsa töödeldavuse. Koskisen plaadid on turul ühed kõrgema kvaliteediga plaadid.

LAMINTEX on 2009.aastal Poolas asutatud kaasaegne aknalaudade ja töötasapindade tootja. Lamintexi tooteid iseloomustab innovaatilise tehnoloogia kasutamine tootmisel, soodne hind, lai dekooride valik (üle 100), 12 erinevat pinnastruktuuri ja 7 erineva kujuga otsaprofiili.  

BYSPAN on Valgevene mööbli- ja laminaatplaatide tootja. Byspani plaate iseloomustab hea hinna ja kvaliteedis uhe ning suur (üle 150) dekooride valik. Byspani valikus on ka veekindlad mööbliplaadid, mis on sobilikud köögi- ja vannitoamööbli tootmiseks. Byspani plaadid vastavad Euroopas kehtivale E1 standardile ja omavad vajalikke sertifikaate.

ARPA on itaalia laminaaditootja, kelle tootevalikust pakume antibakteriaalset laminaati Silverlam. Hõbedaioonidega täiustatud laminaati on saadaval nii ühevärvilisena kui ka erinevate puidudekooridega. Hoia end ja oma lähedasi ja vali Arpa Silverlam antibakteriaalne laminaat!

 

Lisaks leiad meie tootevalikust mööblitootmiseks vajalikud puittüüblid.

Otsid mööblitootmiseks vajalikku furnituuri?
Aitame sind! Meie valikus on suur hulk tuntud kaubamärkide mööblitootmiseks vajalikke furnituure.
Loe ka:
“Igale mööblile sobiv furnituur”

“Valmis näidisköök, mis on kokku pandud meie müüdavaid plaate, tooöötasapinda ja furnituure kasutades”

BACHMANN  on Saksa kvaliteetsete elektroonikakomponentide tootja. Meie tootevalikus on pistikupesad, lülitid ja juhtmed, mis sobivad nii kodusesse majapidamisse kui ka kontorisse. Tootevalikus on multimeedia ja voolulahendused konverentsi- ja töölaudadele. Koduseks kasutuseks mõeldud elektroonikakomponentide juures on erilist tähelepanu pööratud disainile. Nii sobivad Bachmanni tooted ka kõige nõudlikuma kujundusega kodudesse. 
Vaata meie valikut ka e-poest vbh24.ee

Loe ka “Bachmann – 70 aastat saksa kvaliteediga elektroonikat”

BLUM sahtlid, siinid, hinged, klapptõstukid
Vaata meie valikut ka e-poest vbh24.ee

COMPAGNUZZI FGV köögimehhanismid: kõrged ja madalad korvpüstakud, nurgasüsteemid

EVOLINE pistikupesad
Vaata ka e-poest vbh24.ee

FURNITAL on Itaalia mööblifurnituuri edasimüüja. Tootevalikus on palju erinevaid kandureid, kinnitusi, prügi- ja garderoobisüsteeme, tõukureid, hingesid, teleskoop- ja puitsahtli siine, ühekordse küljega sahtleid, cargosüsteeme ja nõudereste. 
Vaata tootevalikut ka e-poest vbh24.ee

FGV on tuntud Itaalia mööblifurnituuri tootja, kelle tooteid iseloomustavad hea kvaliteet, põnevad tehnoloogilised lahendused ja taskukohane hind. FGV tootevalik on lai ning paljud tooted on patenteeritud.
Meie valikus on sahtlid, kandurid, hinged, sahtlisiinid, ülakapi mehhanismid, köögi cargod, nõuderestid, riidepuutorud.

Vaata FGV tootevalikut ka e-poest vbh24.ee

Loe ka: “FGV furnituur – algas koostöö Itaalia juhtiva mööblifurnituuri tootjaga”
“FGV Unilux topeltküljega sahtlid nüüd saadaval”

HETTICH hinged, siinid, Wingline 230, külmiku e-touch hinged ja siinid

KESSEBÖHMER köögifurnituur
Vaata tootevalikut ka e-poest vbh24.ee

Loe ka “Kesseböhmeri köögifurnituur”

PEKA köögi-, vannitoa- ja garderoobi furnituur
Vaata tootevalikut ka e-poest vbh24.ee

PS LOCKS on Austria elektrooniliste lukkude tootja. Elektroonilistel lukkudel on palju erinevaid paigaldusvõimalusi. Eelkõige on lukud mõeldud kasutamiseks kauplustes, klaaskappidel, vitriinidel ja sahtlitel, haiglates ja koolides. Lukke on võimalik avada nii magnetkaardi, tableti kui ka klahvistikuga. Uusim avamisviis on nutitelefoniga avamine läbi Bluetoothi. PS Locksi mobiilirakendusest näeb ka luku avamise ajalugu ning luku patarei seisukorda. 

Loe ka “Lihtsalt kõige nutikam lukk turul”

UNIONPLAST on Itaalia mööblifurnituuri tootja, kelle põhifookus on plastikust ja alumiiniumist köögimööbli furnituuri tootmisel. Pakume Unionplasti valikust soklijalgu, sokliplaati, nurgakapi süsteeme ja -karusselle, külmikualuseid, libisemisvastaseid põhjamatte sahtlitesse, erinevas mõõdus söögiriistade hoidikuid ja prügikasti süsteeme. 

Loe ka “Unionplast – veelgi avaramad lahendused”
Vaata tootevalikut ka e-poest vbh24.ee

VAUTH SAGEL on väga kvaliteetsete ja usaldusväärsete saksa prügisüsteemide ning kõrgete ja madalate cargode tootja. Valikus on ka erinevad organiseerimissahtlid ja nurgasüsteemid. Tegemist on kaasaegse disainiga ja Eesti mööblitootjate seas järjest enam populaarsust koguva tootjaga. 

Vaata tootevalikut ka e-poest vbh24.ee