Puiduõlid välistingimustesse

Inglise tootja Morrells holzöl® puiduõlid sobivad suurepäraselt välistingimustesse.

Deck oil terrassiõli on uretaanvaiguga modifitseeritud naturaalne õli, mis suurendab puidu pinnatugevust ja annab kulumiskindluse. Lisaks on Deck oil terrassiõli rikastatud UV-filtritega, mis kaitseb puitu kolletumise eest, muudab puidu elavaks ja puidu tooni püsivaks. 
Deck oil terrassiõli sobib terrasside, aiamööbli, uste, akende ja  aedade kaitsmiseks. Lisaks värvitule õlile pakume 6 valmis tehasetooni ja kohapeal on võimalus toonida Deck oil terrassiõli vastavalt kliendi soovile.


Weather oil on väga kõrge kattevõimega õli välispindade katmiseks. Sobib puidust välisseintele, palkmajadele, aiamööblile, ustele ja akendele. Lisaks värvitule õlile pakume 6 erinevat valmis tehasetooni ja võimalust kohapeal toonida  Weather oil välispindade õli vastavalt kliendi soovile.


Weather stain on sügavale imbuv läbikumav puiduõli. Sobib puidust välisseinte ja palkmajade katmiseks. Lisaks värvitule õlile pakume 6 valmis tehasetooni ja võimalust toonida  Weather stain puiduõli kohapeal vastavalt kliendi soovile.

Kõik holzöl® puiduõlid välistingimustesse on müügil ka www.vbh24.ee

“Puiduõliga viimistlemine” loe SIIT

Renner YS-M300 puiduõli välistöödeks

Itaalia tootja Renneri puiduõli YS-M300 on loodud kasutamiseks välistingimustes, puitpõrandatele, terrassilaudadele ja aiamööblile. Puiduõli YS-M300 tagab puidule vastupidavuse kulumise vastu, pakkudes samas libisemis- ja veekindlust. Õli eriline koostis sisaldab vabade radikaalide sideaineid, mis vähendavad päikese kiirguskoormust pinnale, samuti UV-täisspektri sideaineid, mis pikendavad õli eluiga ja tagavad pikema hooldusvaba aja. Renner YS-M300 puiduõli on kiire kuivamisega ja sobiv nii kõvematele kui pehmetele puitudele, mis ei sisalda liigselt tanniine. Õlikiht ei kooru, vaid kulub aja jooksul, pinnakihti on võimalik uuendada ilma lihvimata.