Mobirolo Ehleva Kit trepid

Mobirolo Stilo 2 moodultrepp on sisekujunduselement
Mobirolo logo

 

Mobirolo Ehleva pakub nii keerd- kui moodultreppe. Kit trepid tähendab sisuliselt seda, et igaüks saab planeerida oma trepi ise. Valida on 6 erineva mudeli seast. Kit trepid on kvaliteetsed ja lihtsalt paigaldatavad. Iga mudeliga antakse kaasa detailne paigaldusjuhend ja paigaldusvideo.

Mobirolo Ehleva keerdtrepid on ruumi kõrguse suhtes väga paindlikud. Trepid sobivad nii ümara kui ka kandilise avaga. Standardisse kuulub 13 tõusu ning see sobib ruumile kõrgusega 2735 – 3035 mm. Maksimaalne ruumikõrgus on keerdtrepi puhul 3740 mm. Trepi metallosad on saadaval kolme värvi: valge, hall, must. Astmed on valmistatud liimpuidust pöögist. Komplekti kuulub ka käsipuu. Vajadusel peab lisaks tellima piirded ülemistele korrustele. Piirde ja lisaastmete hinnad leiate hinnakirjast.

Mobirolo Ehleva moodultrepid on valmistatud terasest moodulitest ja piirdepulkadest. Metallosad on saadaval kolme värvi: valge, hall ja must. Astmete materjaliks on liimpuit pöök. Paigalduse suhtes on trepp väga paindlik – sobib igasse trepiavase ja võimalik paigaldada erineva kujuga. Standardisse kuulub 12 astet ja 13 tõusu ning see sobib ruumile kõrgusega 2365 – 3025 mm. Maksimaalne ruumikõrgus moodultrepi puhul on 3730 mm. Astmete pikkused on võimalik tellida mõõdus 700 mm või 800 mm. Komplekti kuulub ka sisemine käsipuu. Vajadusel on võimalik lisaks tellida välimine käsipuu ja piirded ülemistele korrustele.

Mobirolo Ehleva trepikataloogi saad alla laadida Ehleva_kataloog
Lisainfot leiate www.ehleva.com 

FUSION
FUSION
VOGUE
MOTION
OPTIMA
VECTOR 70
STILO
STILO
VECTOR 83
VENUS
VENUS

Küsi lisainfot ja hinnapakkumist tootejuhtilt:
MARGUS VIJARD                                                                    MEELIS KÜTT
                                                           
Tel: +372 640 1344                                                                  Mobiil: +372 516 1282
Mobiil: +372 508 6220