Aknaklaasi jaotusliistud

Aknaklaasi jaotusliistud ehk sprossid muudavad iga plastakna isikupärasemaks, aitavad akendel paremini sobituda arhitektuuri ja üldise miljööga. Pakume saksa tootja Roberingi aknaklaasi jaotusliiste, mis on erineva pinnaviimistlusega ja Qwoodi puitkomposiidist jaotusliistusid, mis pakuvad mõlemad laia valikut erinevaid profiile. 

Juba aastakümneid võib Roberingi aknaklaasi jaotusliistude ja erilise kvaliteedi vahele panna võrdusmärgi. Peaaegu 60 aastat kogemusi aknaklaasi kaotusliistude valmistamise valdkonnas annab jätkuvalt jõudu olla innovatiivne ja realiseerida uusi ning põnevaid ideid. Me ei piirdu ainult musta kleeplindiga kinnitatavate valgete aknaklaasi jaotusliistudega, vaid keskendume aina enam klientide erisoovidele profiilide ja värvitoonide osas. Kõik meie aknaklaasi jaotusliistud, nii kõvast kui pehmest PVC-materjalist,  toodetakse ainult uuest toorainest. Väldime ümbertöödeldud tooraine kasutamist, et tagada meie aknaklaasi jaotusliistude kõrge kvaliteet, optimaalne värvi-, ilmastiku- ja UV-kindlus.

Qwood logo

Naturaalsed männipuidust klaasiliistud ja sprossid ei ole alati sirged ning tihti on neil oksakohad ja muud defektid. Puidudefektid omakorda põhjustavad enne montaaži puidust liistude sorteerimise näol tüütut lisatööd, millega kaasnevad kasutuskõlbmatud jäägid. Seda probleemi aitavad vältida Qwoodi puitkomposiit-materjalist liistud. Qwoodi liistude eeliseks on materjali 100% ärakasutamine, defektideta, oksavaba ja alati mõõdus materjal. Qwoodi klaasiliistud on oluliselt stabiilsemad võrreldes puidust klaasiliistude ja sprossidega ja nad ei muuda vee ja niiskuse toimel oma kuju.
Qwoodi puitkomposiit liiste lõigatakse ja paigaldatakse samuti nagu harilikke puidust aknaliiste ja need on valmis värvimiseks ilma igasuguse pinna eeltöötlemiseta. Märkimisväärne ajasääst, väiksem materjalikulu ja säästetud töötunnid tootmisliinil tagavad Qwood liistuprofiilidega parema tulemi nii suurele kui väikesele aknatootjale.

Vaata erinevaid Qwood profiile SIIT

Loe lisaks:
“Qwood ideaalsed puitkomposiit klaasiliistud”
“Coroplast puitaknede petteliistude kinnitamine kahepoolse teibiga”