Neher Transpatec putukavõrk

NEHER TRANSPATEC® – praktiliselt nähtamatu putukavõrk

Neher Transpatec® putukavõrgud järgivad parimaid standardeid – oluliselt parem läbipaistvus, väga hea rebenemiskindlus ja hea õhu läbilaskvus. Need omadused muudavad Traspatec® putukavõrgud tõeliselt erakordseks tooteks Neheri sortimendis.
Transpatec® putukavõrgud on peaaegu nähtamatud, tänu millele säilitavad aknad ja uksed oma väljanägemise ka pärast putukavõrkude paigaldamist ning seda nii väljast kui seestpoolt vaadatuna. Transpatec® võrgud säilitavad fassaadide välisilme ka pärast putukavõrkude paigaldamist. Transpateci® peetakse üheks maailma eksklusiivsemaks, innovaatilisemaks ja praktilisemaks putukavõrguks maailmas.

 

Transpateci® imeõhuke patenteeritud kiud (ø 0,13 mm) ja innovatiivse kangastruktuuri optimaalne võrgusilma suurus tagab suurema kaitse putukate eest võrreldes tavaliste klaasfiibervõrkudega. Neheri putukavõrk on ka ca 140% parema õhu läbilaskvusega. Väga hea ilmastikukindlus ja kõrgtehnoloogiline materjal tagav putukavõrgu pikaealisuse. Neher Transpatec® putukavõrk sobib kõigile putukavõrgu tüüpidele nagu raamid, rulood, uksevõrgud ja lükandsüsteemid.
Neher Transpatec® putukavõrk on pälvinud ka rida auhindu.

Putukavõrgu valikuga saad tutvuda ka meie e-poes: www.vbh24.ee

Loe ka “TRANSPATEC – praktiliselt nähtamatu putukavõrk”

Putukavõrke saad mugavalt osta ka meie e-poest vbh24.ee

Putukavõrkude tootja Neher logo