Mööblikahjustuste parandusvahendid

Mohawk logo

Mohawk on maailmas juhtpositsioonil olev mööblikahjustuste parandusvahendite tootesari, mis on kõrge kvaliteedi ja mitmekülgse tootevalikuga. Nutikad mööblikahjustuste parandamise tooted aitavad kokku hoida nii raha kui ka aega. Tooted on mõeldud kasutamiseks kutselistele remontijatele ja varahaldustiimidele. 

Epoksüpahtli pulgad – 12-värviga epoksüpahtli pulkade pakk pakub võimalust segada ja sobitada endale vajalik toon. Epoksüpahtli pulki kasutatakse puitesemetel esinevate suurte defektide ja kahjustuste parandamiseks. Toode nakkub puidu, metalli, klaasi ja keraamikaga. Epoksüpahtli pulga keskosas asub kõvendi ning vajaminev osa lõigatakse maha ja muljutakse sõrmedega soojaks. Soojendatud täiteaine hõõrutakse kahjustatud alale ja tasandatakse.  Avatuna püsimise aeg 3-10 minutit, toode kõveneb 10-20 minutiga ning tekitab vastupidava ja püsiva pinna. Toode on vormitav igasugusele kujule. Kõvenenud tootega parandatud kohti võib jämelihvida, puurida, peitsida või värvida. 

Fil-Stik vahapulgad – tootesari koosneb 24-st populaarse puiduvärvusega vahapulgast. Toode ei vaja enne kasutamist soojendamist ega erivahendeid, piisab vaid kahjustusele hõõrumisest ja ülejäägi ära pühkimisest. Parandatud pinda kaitsta nõutava läikeastmega aerosoollakiga. 

Quick-fil Burn-in vahapulgad – komplektis 24 väikese läikeastmega värvitooni. Mõeldud viimistletud mööbli aukude, sälkude ja kriimustuste täitmiseks. Kõva isetasanduva vaha saab defektsesse kohta kergesti sulatada leegita püstoliga.  

Tausta parandusmarkerid – Komplekt sisaldab 12 toonitud lakki, mis sobivad täidetud aukude, liimijälgede, tumedate alade ja puidu pinnadefektide ühtlustamiseks taustaga. Sobib kasutamiseks MDF-plaatidel, puitkiudplaatidel ja vineeridel, kus tavalised peitsid ja markerid jäävad liiga tumedad. 

Blendal peitsipulgad –  komplektis 36 värvlilist vahapulka, mis on mõeldud servade ja sobitatud pindade ühtlustamiseks ja parandamiseks. Igas pakis on vahapulga otsa laiuse teritaja. 

Pintselotsaga puusüü markerid – lihtsalt kasutatavad, kiiresti kuivavad, puhaste ja selgete ning erksate värvidega markerid. Puusüümarkeril on kõrgekvaliteediline mikro pintselotsik täpseks tööks. Kasutatakse täitevahadele ja -värvidele süüjoonte lisamiseks ja väga väikeste defektide parandamiseks. 

Ultra Mark pliiatsid – valguskindlatest pigmentidest ja spetsiaalvaikudest valmistatud komplekt, koosneb 12 pliiatsist, millega saab kergesti ja ühekorraga peitsida, katta ja viimistleda. Pliiats on ideaalne servade ja kriimustuste uuesti värvimiseks ja ühildub igat liiki puiduviimistlusega.

Morrels aerosoolid – vastupidav eelkatalüsaatoriga läbipaistev lakk, mis on saadaval neljas läikeastmes matist läikivani koos lihvimist hõlbustava lisandiga.  Aerosooli koostises sisalduvad spetsiaalvaigud, mis jätavad parandatud kohast täiusliku ja liighajumiseta viimistletud pinna. Preval pihustiga saab väikestes kogustes pihustada kõiki tootmises kasutatavaid värve ja lakke. 

Parandusprotsessi edukaks tagamiseks, tuleb alustada kahjustuse sügavuse hindamisest. See võimaldab valida kahjustuse parandamiseks kõige sobivamad tooted.

Kahjustuse hindamine

Mööblikahjustuste hindamistabel aitab valida kahjustuse parandamiseks sobivaima toote/tooted.
Epoksüpahtli pulga keskosas asub kõvendi ning vajaminev osa lõigatakse maha ja muljutakse sõrmedega soojaks. Soojendatud täiteaine hõõrutakse kahjustatud alale ja tasandatakse.  Avatuna püsimise aeg 3-10 minutit, toode kõveneb 10-20 minutiga ning tekitab vastupidava ja püsiva pinna. Toode on vormitav igasugusele kujule. Kõvenenud tootega parandatud kohti võib jämelihvida, puurida, peitsida või värvida. 
Epoksüpahtli pulgad
Fil-Stik tootesari koosneb 24-st populaarse puiduvärvusega vahapulgast. Toode ei vaja enne kasutamist soojendamist ega erivahendeid, piisab vaid kahjustusele hõõrumisest ja ülejäägi ära pühkimisest. Parandatud pinda kaitsta nõutava läikeastmega aerosoollakiga.
Fil-Stik vahapulgad
Mõeldud viimistletud mööbli aukude, sälkude ja kriimustuste täitmiseks. Kõva isetasanduva vaha saab defektsesse kohta kergesti sulatada leegita püstoliga.
Quick-fil Burn-in vahapulgad
Tausta parandusmarkerid sobivad täidetud aukude, liimijälgede, tumedate alade ja puidu pinnadefektide ühtlustamiseks taustaga. Sobib kasutamiseks MDF-plaatidel, puitkiudplaatidel ja vineeridel, kus tavalised peitsid ja markerid jäävad liiga tumedad.
Tausta parandusmarker
Blendal peitsipulgad
Blendal pulberpeitsid / peitsipulgad
Markerid on lihtsasti kasutatavad, kiiresti kuivavad, puhaste ning selgete värvidega. Mõeldud täitevahadele ja -värvidele süüjoonte lisamiseks ja väga väikeste defektide parandamiseks.
Pintselotsaga puusüümarkerid
Ultra mark pliiatsite komplekt on valguskindlatest pigmentidest ja spetsiaalvaikudest valmistatud ning koosneb 12 pliiatsist, millega saab kergesti ja ühekorraga peitsida, katta ja viimistleda.
Ultra Mark pliiatsid
Morrels aerosool on mõeldud pindade katmiseks ja viimistlemiseks. Aerosooli koostises sisalduvad spetsiaalvaigud jätavad parandatud kohast täiusliku ja liighajumiseta viimistletud pinna.
Pindade katmine ja viimistlemine.
Morrels aerosoolid