Hoppe mustad alumiiniumkäepidemed

Hoppe mustad alumiiniumkäepidemed on trendikad ja neid näeb interjööris kõikjal. Hoppe pakub oma tootevalikus nii mattmusta (F9714M) kui ka läikivat musta (F5) uksekäepidet. Nii mattmusta kui läikivmusta uksekäepidet saab tellida komplektid nii elegantse tavaroseti kui minimalistliku minirosetiga. Mustad uksekäepidemed on saadaval nii sise- kui välisustele.
Hoppe alumiiniumkäepidemed on valmistatud kõrgekvaliteedilisest alumiiniumist, mis ühendavad endas kaasaegse funktsionaalsuse ja ökonoomsuse ja toodetud 100% taaskasutatavatest materjalidest.
Hoppe alumiiniumkäepidemete pind on kaitstud anodeerimise teel või pulbervärvitud kattega. Anodeerimine on kontrollitud, elektriliselt indutseeritud oksüdatsiooniprotsess väävelhappe abil, mis seob alusmaterjali hapnikuga ja tekitab kaitsekihi ehk nn oksiidikile. Tekkinud oksiidikile kaitseb käepidet kahjulike mõjude eest nagu higised käed, niiskus ja kerge mehhaaniline stress.
Pulbervärvimise puhul kantakse kattekiht alumiiniumpinnale elektrostaatilise protsessiga. Seejärel kuumutatakse segu temperatuurini kuni 200ºC, mis põhjustab värviosakeste sulamise värvikihile keemilise ristsidumise reaktsiooni abil. Alumiiniumist toodetel puudub oht tervisele, nad on hooldusvabad, piisab ülepühkimisest lihtsa tekstiilist lapiga.

Vaata Hoppe atraktiivsete mustade mattide käepidemete kataloogi SIIT

Vaata tootevalikut ka meie e-poes vbh24.ee

Hoppe must matt alumiinium käepide