Aluprofi pöörduks MB-86N

Aluprofi uut tüüpi välisuks MB-86N Pivot on erilise konstruktsiooni ja muljetavaldavate mõõtmetega. Ukselengist eemale viidud ukselehe pööramistelg annab uksele ainulaadse välimuse, samal ajal lävepakus ja ülelengis asuvad varjatud hinged tagavad väga suure kandevõime. Konstruktsioonid on arhitektide hulgas populaarsed ja neid kasutatakse enamasti projektides, kus olulist rolli mängivad suuremahulised mõõtmed ja originaalne disain. Pöörduksi soovitatakse kasutada alati seal, kus on vaja tugevalt esile tuua hoone sissepääsu.

Aluprofi pöörduks MB-86N Pivot võimaldab luua suurepärase soojus- ja akustiliste omadustega klaasitud või disainpaneelidega pöörduksi koos spetsiaalsete mitmepunkti lukkudega ja käepidemetega.

Aluprofi MB-86N Pivot Door ukseprofiili süsteem on valmistatud vastavuses kaasaegsete keskkonnakaitse- ja energiatõhususe nõuetega. Selle süsteemi abil toodetud uksed vastavad kehtivate eeskirjade ja standardite nõuetele. Mudelil MB-86N on suurepärane soojusisolatsioon, mille UD on alates 0,76 (W/m2K), samuti tippklassi heli-isolatsiooni, vee- ja õhutihedusega (klass 3 ja klass 3B).

Pöörduks MB-86N omadused:
– suuregabariidilised välisuksed, laiusega kuni 2m ja kõrgusega 3,4m
– peidetud reguleeritavad hinged kandevõimega kuni 300 kg
– vastavalt kohandatud mitmepunkti lukustussüsteem
– uks põhineb Aluprofi olemasoleval MB-86N profiilisüsteemil ja on saadaval kolme soojusisolatsiooni versiooniga: ST, SI ja SI+
– lai valik erinevate disainidega uksepaneele
– läbimõeldud vihma- ja sulamisvee juhtimine väljapoole – uputatud lävepaku puhul kasutatakse veerenni.

Loe ka: “Aluprofi pöörduks MB-86N mõjub oma mõõtmetega”

Aluprof