Köögivalamud, segistid ja köögihundid

ALVEUS on üks suuremaid ja edukamaid Euroopa köögivalamute, segistite ja nendega seotud seadmete tootjaid. Alveus järgib kõrgemaid kvaliteedistandardeid ning peab sammu moodsa disaini trendidega. Saksa funktsionaalsus kombineerituna Itaalia tootedisainiga eristavad Alveust värskendavalt teistest tootjatest.

ALVEUS tooted on mõeldud kaasaegsetele high-end köökidele. Tänapäeva interjööris on piirid köögi ja elutoa vahel hägused, samas on aina enam levimas minimalistlikud, rafineeritud ja keeruka disainiga lahendused. Köögist on saanud kaasaegse kodu süda, kus armastatakse koguneda. Alveus ei tee kompromisse innovaatiliste materjalide, tootmise kvaliteedi ja uuenduslike lahenduste osas, vaid tegeleb pidevalt uute lahendustega otsimisega toodete mugavuse ja funktsionaalsuse suurendamiseks. Alveuse kraanikausid on kaasaegse disaini tipplahendus.

Juba ammu ei ole köögisegisti lihtsalt esimene kättejuhtunud segisti, vaid ka köögist on saanud disainitud kodu süda, kus moodsad valamud moodustavad koos segistitega ühtse ansambli. Nii on ka Alveuse tootevalikus valamutega sobivad segistid ja seebidosaatorid.
Alveuse kollektsioonis sisaldab klassikalisi segisteid kui ka moodsamaid pronksi, kulla, vase ja antratsiidi tooni disainsegisteid.
Neist satiinise pinnaga segisti Nerina ja mustade detailidega Romi segistid sobivad eelkõige kaasaegsetesse industriaalse disainiga kodudesse. 

Alveuse segistid ja seebidosaatorid on saadaval meie e-poes vbh24.ee

Alveus Romi köögisegisti

Meie tootevalikus on maailma suurima köögihuntide tootja Ameerika firma InSinkEratori® köögihundid.
InSinkEratori® köögihundid on tuntud kõrge kvaliteedi, võimsuse ja väga madala mürataseme poolest. InSinkErator® köögihundid on moodsa ja kaasaegse köögi märksõnaks. Köögihunt paigaldatakse valamu alla ning seade purustab tsentrifugaaljõu ja vee abil toidujäätmed ning suunab need reoveetorustikku. Köögihunt on abiline bioloogiliste jäätmete vähendamisel majapidamises ning vabastab köögi biojäätmete lagunemisel tekkida võivast lõhnast. 
Kõige võimsamad ja vaiksemad on Evolution seeria köögihundid, mis on ummistuste- ja vibratsiooni-vabad, 2- või 3-astmelise peenestustehnoloogiaga. Köögihunt aitab vabaneda kontidest, munakoortest, puu- ja juurviljadest ning muudest tekkida võivatest biojäätmetest.