Puiduõlid terrassidele ja välistingimustesse

Inglise tootja Morrells holzöl® puiduõlid sobivad suurepäraselt välistingimustesse.

Deck oil terrassiõli on uretaanvaiguga modifitseeritud naturaalne terrassiõli, mis suurendab puidu pinnatugevust ja annab kulumiskindluse. Lisaks on Deck oil terrassiõli rikastatud UV-filtritega, mis kaitseb puitu kolletumise eest, muudab puidu elavaks ja puidu tooni püsivaks. 
Deck oil terrassiõli sobib terrasside, aiamööbli, uste, akende ja  aedade kaitsmiseks. Lisaks värvitule terrassiõlile pakume 6 valmis tehasetooni. Kohapeal on võimalus toonida Deck oil terrassiõli vastavalt kliendi soovile. Tule ja küsi!


Weather oil on väga kõrge kattevõimega õli välispindade katmiseks ja kaitsmiseks. Välispindade puiduõli sobib välisseintele, palkmajadele, aiamööblile, ustele ja akendele. Lisaks värvitule välispindade puiduõlile pakume 6 erinevat valmis tehasetooni ja võimalust kohapeal toonida  Weather oil välispindade puiduõli vastavalt kliendi soovile.


Weather stain on sügavale imbuv läbikumav puiduõli. Sobib puidust välisseinte ja palkmajade katmiseks. Lisaks värvitule puiduõlile pakume 6 valmis tehasetooni ja võimalust toonida  Weather stain puiduõli kohapeal vastavalt kliendi soovile.

Kõik holzöl® terrassi- ja puiduõlid välistingimustesse on müügil ka www.vbh24.ee

Loe ka:
“Puiduõliga viimistlemine”
“Aeg värskendada terrassi ja aiamööblit”

Küsi lisainfot ja pakkumist tootejuhilt: