Auru-ja tuuletõkke teibid ning mastiksid

Ampacki auru- ja tuuletõkketeibid on mõeldud akende- ja uste ümbruse tihendusmaterjalide kaitsmiseks keskkonnamõjude eest
Illbruck on euroopa auru- ja tuuletõkke teipide tootja
Saksa teibitootja Kontexi logo

Meie pakutavad tihenduslindid, teiste sõnadega auru- ja tuuletõkke teibid on mõeldud peamiselt akende- ja uste ümbruse tihendusmaterjali kaitsmiseks sees ja väljast tulevate keskkonnamõjude eest. Samas saab neid kasutada ka teistes ehituslikes sõlmedes, kus on vajalik saavutada isoleerivaid omadusi.
Pakume teipe erinevatelt tootjatelt: meie enda kaubamärk greenteQ, samuti Illbrucki, Kontexi ja Ampacki teipe.

Valikust leiab erinevatesse olukordadesse sobivaid linte, nii universaalseid kui ka eraldi sisse või välja mõeldud tooteid. Tootespetsiifiliselt leidub õhemaid ja paksemaid, krohvivõrguga ja ilma, suuremate numbriliste väärtustega ja hinnalt soodsamaid tooteid. Alati tasub eelnevalt välja selgitada, millist ülesannet peab liitekoht täitma ja vastavalt sellele valima õige materjali.

Keerulistesse ja väga nõudlikesse paigaldusolukordadesse, kohtadesse, kuhu ei ole võimalik auru- või tuuletõkke teipe paigaldada, on heaks alternatiiviks kasutada pintseldatavat aurutõkke mastiksit Compact Win.

Vaata meie teibivalikut ka e-poest vbh24.ee