Lamilux Comfort Swing

Lamilux on tuntud saksa katusekuplite tootja. Laias tootevalikus on katusekuplid nii tööstushoonetele kui ka elamutele.

Lamilux Comfort Swing – see on luksuslik pääs katuseterrassile. Katuseterrass on parim juhul kui sinna on otsene ja mugav juurdepääs.
Lamiluxi tooteperes on selleks luksuslik ja ruumisäästlik lahendus – Comfort Swing.
Comfort Swing on 3- või 3,5-meetri pikkusest klaaselemendist koosnev lamekatuse juurdepääs, mida on lihtne avada võtmega seinalülitist. Juurdepääs avaneb nagu horisontaalne uks, avades 1-meetri laiuse tee katuseterrassile. Väljapääs on ruumisäästlik ja kiirelt avanev: elemendi avamiseks 84-kraadise nurga alla kulub vaid 25 sekundit.
Comfort Swing alusraamil on metallpinna välimus ja see tõuseb arhitektuuriliselt esile. Alumiiniumprofiile on võimalik värvida kõigis RAL-toonides. Klaasid ja raam on ühendatud tasapinnaliselt ning väljapääsu element on kallutatud 5-kraadise kalde alla, mis võimaldab suletud katuseakna korral astmeta vee äravoolu klaasilt. See garanteerib klaaspinna isepuhastumise suuremast mustusest ja toob pööningutele ja katusekorrustele lisa päevavalgust.
Comfort Swingil on kolmest isoleeritud klaasist koosnev klaaspakett, mis on läbikukkumiskindel, aga selle pinnal võib kõndida ainult limiteeritud alal ja seda ainult akna puhastamise eesmärgil. Täiendava ohutusfunktsioonina paigaldatakse standardina Comfort Swingle infrapunasilm, mis takistab elemendi sulgemist, kui see tuvastab sissepääsualal kedagi.
Comfort Swing tarnitakse ehitusplatsile täielikult kokkupanduna, valmis kraanaga katusele tõstmiseks ja kiireks ning lihtsaks paigalduseks. Seega on monteerimisel tekkida võivate vigade risk viidud miinimumini ja võimaldab säästa väärtuslikku aega nii ehitajale kui lõppkasutajale.
Comfort Swing on saadaval kahes mõõdus ja nii vasaku kui paremakäelisena:
1000×3000 mm
1000×3500 mm

Loe ka: “Lamilux Comfort Swing – luksuslik pääs katuseterrassile”

Lamilux Comfort Swing

Küsi lisainfot ja hinnapakkumist tootejuhilt: