Hailo prügikastisüsteemid

Hailo on Saksamaa köögifurnituuride tootja. Hailo tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet, mille tagamiseks läbib iga toode koormustesti saamaks sertifitseeritud kvaliteeditähist.

Hailo köögimööblisse sisseehitatavad prügikastisüsteemid on funktsionaalsed ja innovaatisised, aidates kaasa toiduvalmistamise nautimisele igas köögis.

Hailo Libero 3.0
Hailo Libero 3.0 on elektriliselt automaatavatav prügikastisüsteem. Automaatavatav süsteem hõlbustab prügisahtli avamist kui käed on kinni või määrdunud, mida köögis juhtub tihti. Tegemist on fotosilmaga varustatud süsteemiga, mille abil saab prügikasti avada ALEXA ja teistele AI-dele antavate häälkäskluste abil või lihtsalt viibates. Süsteem sobitub ka teiste prügisüsteemide tootjate prügikastidega, mis laiendab selle kasutusvõimalust veelgi.

Hailo Carry
Hailo Carry on mobiilne koristusjaam nutikale koduperenaisele. Käepärane on tuua koristamiseks vajalike tarvikute komplekt otse probleemse koha lähedusse ja teha kõik vajalik korda kiirelt.

Hailo Pet Station
Kui kodus on lemmikloomad, vajab köök tavalisest tihedamat koristamist. Tüütud tilkuvad söögi- ja joogikausid võivad rikkuda parketti või lihtsalt silma riivata. Hailo tootedisainerid on välja töötanud nutika lahenduse, paigutades loomade söögi- ja joogikausid lihtsasti liigutatavasse süsteemi, mida on võimalik söögiaja lõppedes üles tõsta ning kappi pilkude eest varjule peita. Kui esialgu oldi toote müügiedus pessimistlikud, siis esimese aasta müüginumbrid üllatasid.

Hailo tootekataloogiga saad tutvuda SIIN

Hailo prügikastisüsteeme võid mugavalt osta vbh24.ee