Autolock raamidevaheline fiksaator

Autolock raamidevaheline fiksaator on hea lahendus kaheraamsele tuulutusaknale. Autolock seob omavahel sisemise ja välimise aknaraami, mille mõõt jääb vahemikku 40-200 mm. Autolock akendele sobiva liugursiini pikkus on 175 mm ja rõduustele sobiva liugursiini pikkus 3000 mm.

Head reguleerimisvõimalused

Vahetatav siduspolt lubab toodet kasutada kõigil Soomes kasutusel olevate lengilaiusega akendel. Saadaval on ka ribakardinat arvestav lühendatud versioon. Tootel on avamispiiraja, mis lubab aknal avaneda kuni 100 mm-ni.

Toode tõstab lapse turvalisust

Fiksaatori vabastamine, näiteks klaaside puhastamiseks, toimub raami pööramisel samaaegse vajutamisega päästiknupule. Kahe toimimngu samaaegne tegemine teeb tootest lapseturvalise sulustuse. Raamid lukustuvad automaatselt kokku kui ühenduspoldi pea suruda oma pesasse. Autolock fiksaatoril on reguleeritav piiraja, mille abil saab reguleerida tuulutusasendi maksimaalset avatavust, eeskätt laste turvalisust silmas pidades. Samuti hoiab see akent tuuletõmbuses liikumast. Aknatootjale on eeliseks vähene ruumitarve fiksaatori paigaldamiseks – see on vaid 18 mm lai.
 

Materjalid

Autolock fiksaator on tehtud anodeeritud alumiiniumist, plastikust ja terasest. Standardtoonid on hall ja valge.

 

scanfinn