Alumiiniumprofiilid puitakendele

Meie valikus on lai alumiiniumprofiilide- ja süsteemide valik puitakende tootmiseks.  Valikus on lengile ja raamile paigaldatavad veeliistud, alumiiniumist veelauad, puit-alumiiniumakna süsteemid, puit-alumiinium fassaadisüsteemid, prantsuse rõdud, lävepakusüsteemid jpm. Pakume lahendusi nii sisse- kui väljapoole avanevatele akendele ja ustele. 

Alumiiniumprofiilid puitakendele on saadaval nii pulbervärvituna kui anodeeritud pinnaviimistlusega. Pakutavad alumiiniumprofiilide süsteemid on kõrge kvaliteediga ja vastavad Euroopas kehtivatele nõuetele.

Pakume saksa tootjate Gutmann ja BUG alumiiniumprofiile.

Gutmann logo
Gutmanni alumiiniumprofiil puitakendele

Gutmann on keskendunud akendele, ustele ja fassaadidele alumiiniumprofiilide tootmisele ja müügile. Gutmanni alumiiniumprofiilid ületavad nii tehniliselt kui arhitektuuriliselt igasuguseid piiranguid.
Gutmanni alumiiniumprofiilid loovad ruumi lahendustele, mis võimaldavad tootjatel ja arhitektidel välja pakkuda uusi ideid ja seada uusi standardeid.
Mõista. Lahenda. Ela. – see on Gutmanni moto. 

Lisainfot saad Gutmanni kodulehelt

Bug logo

BUG on alates 1952.aastast turul olnud kaubamärk. Ettevõtte asutasid vennad Karl ja Paul Uhl.
Alumiinium. Inimesed. Profiilid. – need kolm põhiväärtust ühendavad BUG alumiiniumprofiil-süsteeme.
Intelligentne tootmine, individuaalne nõustamine ja kõrge kvaliteet iseloomustavad kõige paremini BUG alumiinium-profiile.
BUG Aluminium Systems on ökoloogiliste alumiiniumprofiilide teerajaja. 
BUG on teie usaldusväärne partner kui vajate alumiiniumist profiile puitakendele.

 

Lisainfot saad BUG kodulehelt