Mööblifurnituur

Oled mööblitootja või osavate kätega meistrimees? 
Meie laiast tootevalikust leiad kõik vajaliku mööblitootmiseks, esindatud on Euroopa tuntud furnituuritootjad. 

BACHMANN  on Saksa kvaliteetsete elektroonikakomponentide tootja. Meie tootevalikus on elektritarvikud alates pistikupesadest, lülititest ja juhtmetest, mis sobivad nii kodusesse majapidamisse kui ka kontorisse. Elektritarvikute tootevalikus on multimeedia ja voolulahendused konverentsi- ja töölaudadele. Koduseks kasutuseks mõeldud elektroonikakomponentide juures on erilist tähelepanu pööratud disainile. Nii sobivad Bachmanni tooted ka kõige nõudlikuma kujundusega kodudesse. 
Bachmanni kataloogiga saad tutvuda SIIN

BLUM sahtlid, siinid, hinged, klapptõstukid
BLUM-i kataloogiga saad tutvuda SIIN

COMPAGNUZZI FGV köögimehhanismid: kõrged ja madalad korvpüstakud, nurgasüsteemid

EVOline® elektritarvikud ja erinevad pistikupesad

FURNITAL on Itaalia mööblifurnituuri edasimüüja. Tootevalikus on palju erinevaid kandureid, kinnitusi, prügi- ja garderoobisüsteeme, tõukureid, hingesid, teleskoop- ja puitsahtli siine, ühekordse küljega sahtleid, cargosüsteeme ja nõudereste. 

FGV on tuntud Itaalia mööblifurnituuri tootja, kelle tooteid iseloomustavad hea kvaliteet, põnevad tehnoloogilised lahendused ja taskukohane hind. FGV tootevalik on lai ning paljud tooted on patenteeritud.
Meie valikus on sahtlid, kandurid, hinged, sahtlisiinid, ülakapi mehhanismid, köögi cargod, nõuderestid, riidepuutorud.

GTV on Poola mööblifurnituuri ja valguslahenduste tootja. Üle 20-aastane kogemus maailma suurimate mööblitootjatega on GTV-st teinud juhtiva furnituuri ja LED-valgustuse süsteemide pakkuja. GTV-l on 3 tähtsamat tootegruppi:
– mööblifurnituur
– lükandukse süsteemid ja profiilid
– valguslahendused

Vaata ka GTV tootevalikut tutvustavat videot SIIT
GTV tootekatalooge saad vaadata SIIT

HAILO on Saksa mööblifurnituuri tootja, kelle valikus on majapidamisruumidesse sobivad pesukorvide süsteemid ja prügikastisüsteemid.
Hailo kataloogiga saad tutvuda SIIN

KESSEBÖHMER
 köögifurnituur

PEKA köögi-, vannitoa- ja garderoobi furnituur
Lae eestikeelne PEKA mööblisüsteemide ja -tarvikute kataloog alla SIIT 
Tutvu inglisekeelse PEKA kataloogiga SIIN

PS LOCKS on Austria elektrooniliste lukkude tootja. Elektroonilistel lukkudel on palju erinevaid paigaldusvõimalusi. Eelkõige on lukud mõeldud kasutamiseks kauplustes, klaaskappidel, vitriinidel ja sahtlitel, haiglates ja koolides. Lukke on võimalik avada nii magnetkaardi, tableti kui ka klahvistikuga. Uusim avamisviis on nutitelefoniga avamine läbi Bluetoothi. PS Locksi mobiilirakendusest näeb ka luku avamise ajalugu ning luku patarei seisukorda. 

UNIONPLAST on Itaalia mööblifurnituuri tootja, kelle põhifookus on plastikust ja alumiiniumist köögimööbli furnituuri tootmisel. Pakume Unionplasti valikust soklijalgu, sokliplaati, nurgakapi süsteeme ja -karusselle, külmikualuseid, libisemisvastaseid põhjamatte sahtlitesse, erinevas mõõdus söögiriistade hoidikuid ja prügikasti süsteeme. 

VAUTH SAGEL on väga kvaliteetsete ja usaldusväärsete saksa prügisüsteemide ning kõrgete ja madalate cargode tootja. Valikus on ka erinevad organiseerimissahtlid ja nurgasüsteemid. Tegemist on kaasaegse disainiga ja Eesti mööblitootjate seas järjest enam populaarsust koguva tootjaga. 

 

Loe ka:
“Igale mööblile sobiv furnituur”
“Valmis näidisköök” ehk meie müüdavaid plaate, töötasapindasid ja furnituure kasutades kokku pandud näidisköök.