Gutmanni alumiiniumist veeplekid

Gutmann logo

Gutmanni alumiiniumist veelauasüsteem

GUTMANN alumiiniumist veelauad on disainitud ja toodetakse Saksamaal. Põhjaliku tootearenduse ja inseneritöö taga peitub tegelikult lihtne ja kasutajasõbralik tooteseeria. Kõik Gutmanni veelauad toodetakse ekstrudeeritud profiilidest, mis tagab täpsed mõõdud ja see omakorda kõigi lisakomponentide kokkusobivuse. Lisaks on profiilide seinapaksus paksem võrreldes valtsplekk toodete või alternatiivsete analoogidega, mis omakorda lisab tootele stabiilsust ja kujupüsivust ning tagab suurepärase helineelduvuse. Veelaudu saab tellida alates 50 mm sügavustena ja liikudes 20 mm sammuga edasi kuni 380 mm. Veelaudade pikkus tehasest tulles on 6 meetrit, mis võimaldab suuremate aavtäidete viimistlemist jätkukohtadena.

Gutmanni veelaudade süsteem on lahendatud läbi erinevate otsa- ja jätkutükkide, tihendite, välimiste-sisemiste nurkadega, äravoolu süsteemiga jne. Kõik komponendid ja lisavarustus ning nende toimivus on testitud ja tunnustatud Saksamaa testlaboris ift Rosenheim. Seeläbi on saavutatud kõrgetele nõuetele vastav tulemus erinevatesse paigaldusolukordadesse.

Kogu tootevaliku kohta on selged paigaldusjuhendid, 3D joonised ja sõlmed, millest tekkib selge arusaam, mis kuhu sobib ja milline peab olema korrektne ja veetihe lahendus.

Veelaudu on võimalik anodeerida või värvida kogu RALvärvikaardi ulatuses. See võimaldab viia näiteks alumiiniumist ja puitalumiiniumist valmistatud aknad ja veeplekid samasse viimistlussüsteemi. Tehasest tulevat veelauda on võimalik tellida koos kaitsekilega, mis võimaldab hoida veelauda ehituse käigus tekkivate kriimustuste ja määrdumise eest.

Vaata ka Gutmanni kataloogi ja Cad-jooniseid.

Gutmann Delta paigaldusjuhend
Gutmann veelaua lisade paigaldusjuhend
Gutmann veelaua kandurite RV-KSI paigaldusjuhend

Loe ka “Gutmann alumiinium-veelaud – vähem müra, rohkem ilu”
“Gutmann Delta veepleki äravoolusüsteem tagab kuiva soojustuse”

Täiendavat infot leiad ka Gutmanni kodulehelt

Gutmanni alumiiniumist veeplekid