VSThermo soojusisolatsiooni profiilid

VSThermo on 2017.aastal välja arendatud vahtpolüstüreenist soojusisolatsiooni profiilide tootja. VSThermo soojusisolatsiooni profiilid on mõeldud akna- ja uksekonstruktsioonide seina- ja põrandakonstruktsioonide ühenduskohtade termo-füüsikaliste omaduste parandamiseks.
Täna on tooteportfellis 7 erinevat paigaldus- ja alusprofiili.

VSThermo soojusisolatsiooni profiilidel on mitmeid olulisi disainieeliseid. Nimelt on kõik profiilid universaalsed, mis võimaldab valida sobilikud tooted peaaegu igale profiilisüsteemile ja seda nii PVC-st kui ka alumiiniumist avatäidete süsteemidele.

Termoprofiilid on pikkusega 1180 mm ja profiilide mõlemas otsas on jadamisi jätkamiseks ühendustapid.
Kuna meie avatäidete tootjad kasutavad väga erinevaid profiilisüsteeme, siis siinkoha tulebki VSThermo disaini lahendus kasuks. Profiilid on disainitud nii, et neid saaks kasutada leidmaks sobilik asetus aknaprofiili kujuga, võimaldades seeläbi leida alusprofiilile parem asetus.

VSThermo termoprofiile on võimalik paigaldada üksteise otsa, saavutades sellega sobilik aknapaigalduse kõrgus ja seda kõike kasvõi ehitusplatsil. Profiilid paigaldatakse avatäite külge MS-polümeer liimiga ja mehhaaniliselt kruviga.

VSThermo soojusisolatsiooni profiilid on testitud tunnustatud katselaboris IFT Rosenheim.

Loe ka: “VSThermo soojusisolatsioon Ukraina tootjalt”