Siseseinte profiilisüsteem

Aluprof MB-Harmony Office uus siseseinte profiilisüsteem pakub lahendust büroopindade sisemiste klaasvaheseinte ehitamiseks. Siseseinte profiilisüsteemi iseloomustavad kõrged heliisolatsiooni parameetrid, konstruktsiooni kergus ja vastupidavus ning mugav ja lihtne paigaldus.

Aluprof MB-Harmony on ühekordse klaasiga süsteem, mõõtude poolest kerge ja lihtsalt kokkupandav. See ei vaja paigaldamiseks spetsiaalseid tööriistu. Profiilisüsteem on loodud nii, et on võimalik kasutada lamineeritud klaasi või lamineeritud ja karastatud klaasi paksustega 10-12 mm. Profiilisüsteem sobib ideaalselt tüüpilistele büroopindadele ja suudab täita ka kõrgendatud akustilised nõudmised (Rw 39 dB ja RA1 38 dB-ni).

Aluprof MB-Harmony DUO profiilid on kahekordsete klaasidega sisevaheseinte jaoks eesmärgiga pakkuda eriti head akustilist isolatsiooni. Topeltklaasid annavad tulemused, mille maksimaalne Rw on 48 dB ja RA1 46 dB. Aluprof MB-Harmony DUO tagab seega suurepärase kaitse ja mugavuse eriti kõrgete helinõuetega ruumides, näiteks seal, kus vestluse turvalisus on hädavajalik. Aluprof MB-Harmony DUO kordab MB-Harmony vaheseinte geomeetriat, mis annab võimaluse lahenduste ühendamiseks.

Aluprofi siseseinte profiilisüsteeme saab anodeerida, viimistleda pulbervärvidega kõigis RAL-toonides ja ka ADEC puidu- või betoonidekooridega.
Aluprof MB-Harmony Office profiilisüsteeme iseloomustavad suurepärased akustilised omaduse, stabiilsus ja töökindlus, mida kinnitavad detailsed katsetused.
Valikus on klaasid ESG 10, mis on akustilise kilega klaasid VSG 55.1 ja VSG 55.2 kuni 3200 mm kõrgetele klaasingutele.  
Klaasid ESG 12, mis on akustilise kilega klaasid VSG 66.1 ja VSG 66.2 kuni 3600 mm kõrgetele klaasingutele.