fbpx
VBH on akna-, ukse- ja mööblitootmiseks vajalike tarvikute ekspertkaubamärk. Vajaduspõhine tootevalik, arvukad teenused ja rahvusvaheline müügivõrk on meie ettevõtte alustalad.

VBH – Teie partner akna-, ukse- ja mööblitootmises

VBH on akna-, ukse- ja mööblitootmiseks vajalike tarvikute ekspertkaubamärk.
Vajaduspõhine tootevalik, arvukad teenused ja rahvusvaheline müügivõrk on meie ettevõtte alustalad.
VBH on Teile usaldusväärne partner, pakkudes vajalikku sortimenti lisatarvikuid akende, uste ja mööbli tootmiseks ning paigaldamiseks.

 

Terviklikud teenused tõhusateks protsessideks

Meie tooteportfelli täiendamise eest hoolitsevad arvukad ukse- ja aknatootjad ning paigaldajad. Me pakume kaubamärkide vbh24, CE-fix and LOGOS alt laia valikut tooteid ja teenuseid, et muuta tellimine, dokumenteerimine ja materjalijuhtimise protsess võimalikult lihtsaks.

vbh24.ee e-pood pakub mugavat võimalust kauba tellimiseks B2B klientidele kui ka eraklientidele. vbh24.ee e-poes saavad B2B kliendid kasutada tellimuste planeerimiseks, kataloogide uurimiseks ja tehnilise informatsiooni leidmiseks. Eraklientidele pakub e-pood võimalust sooritada oste mugavalt ööpäevaringselt. 

CE-Fix on akende ja uste CE-vastavusmärgise veebipõhine platvorm. Tootjad saavad siit allalaadida kõik vajalikd CE-dokumendid.

LOGOS on VBH materjalide hankesüsteem. LOGOS pakub tarkvara ja riistvara materjalide hankimise optimeerimiseks.