fbpx

Uudised

Ilmunud on aastalõpu KLIENDILEHT

Ilumunud on VBH Estonia juubeliaasta viimane kliendileht, mis kannab juba järjekorranumbrit 16. Võtame aasta kokku ja vahendame põnevaid tooteuudiseid, lugeda saab messidest-koolitustest, kus meie tootejuhid viimastel kuudel käinud ning lehest ei puudu ka põnev intervjuu Egon Matsiga, kelle nimi ehitussektoriga inimestele kindlasti võõras ei ole. 
Soovime kõigile koostööpartneritele häid saabuvaid pühi ja uusi kordaminekuid 2019.aastal ning lubame Teie kaaslaseks olla ka uuel aastal!

Põnevat lugemist!
Kliendilehte saad lugeda SIIT

Q-railingu tooteid on nüüd võimalik osta veebipoest vbh24.ee

Juunikuu kliendilehes kirjutasime uue Q-railingu tootekataloogi ilmumisest. Uus kataloog on eriline, kuna sisaldab uuenduslikku pööret klaasist piirete osas – Easy Glass Smart süsteemi. Kataloog keskendub Easy Glass Smart, Easy Glass Wall, Easy Glass View ja Easy Glass Up tooterühmade tutvustamisele.
Nüüd on meil Teile taas suurepärane uudis: Q-railingu tootevaliku parimad palad on nüüd saadaval ka veebipoes vbh24.ee
Tule tutvu, vali ja soorita kiire ja mugav ost!

VBH kliendilehed – põnevat lugemist ka aastapärast

Kolm aastat tagasi, 2015.aasta novembris, alustasime VBH kliendilehe väljaandmisega. Tänaseks oleme jõudnud juba 15 lehenumbrini. Nii nagu ajakirjanduseski, on mõni leht olnud paksem ja sisukam, mõni kõhnem ja meelelahutuslikum. Meiega on hulk kliente lehe esimesest numbrist, aga on ka värskeid liitunuid. Teadmiseks kõigile tänulikele lugejatele: meie kliendileht ilmub nii paberile trükitult kui ka veebiväljaandena. Kõiki ilmunud lehti on võimalik lugeda veebist webnews.vbh.ee