Putuka- ja õietolmuvõrgud

Putukavõrkude tootja Neher logo

Neher on 1973.aastal Arnold ja Magda Neheri poolt loodud Saksa firma. Neherit peetakse nr.1 putukakaitse võrkude tootjaks. Ettevõte kasvas välja akende renoveerimissüsteemide loomisest ja patenteerimisest. Esimesi putukavõrke tutvustati piirkondlikul turul 1980.aastal. 1984.aastal laienes müügivõrk kogu Saksamaale. 1989.aastast on Neheril partnerettevõtted Austrias, Šveitsis ja Hollandis. 1994.aastal loodi spetsiaalne ida-lääne logistikakeskus Moskvas Venemaa ja Baltikumi turgude paremaks varustamiseks. Aktiivse tootearenduse tulemusena pakutakse praegu tootevalikus putukavõrke nii akendele kui ka ustele. Mõeldud on ka allergikutele, kelle jaoks on välja töötatud õietolmuvõrgud õitsemisaja rahulikumaks üleelamiseks.
Neheri kohta saad lugeda ka SIIT

NEHER TRANSPATEC® – praktiliselt nähtamatu putukavõrk

Neher Transpatec® putukavõrgud järgivad parimaid standardeid – oluliselt parem läbipaistvus, väga hea rebenemiskindlus ja hea õhu läbilaskvus. Need omadused muudavad Traspatec® putukavõrgud tõeliselt erakordseks tooteks Neheri sortimendis.
Transpatec® putukavõrgud on peaaegu nähtamatud, tänu millele säilitavad aknad ja uksed oma väljanägemise ka pärast putukavõrkude paigaldamist ning seda nii väljast kui seestpoolt vaadatuna. Transpatec® võrgud säilitavad fassaadide välisilme ka pärast putukavõrkude paigaldamist. Transpateci® peetakse üheks maailma eksklusiivsemaks, innovaatilisemaks ja praktilisemaks putukavõrguks maailmas.

 

Transpateci® imeõhuke patenteeritud kiud (ø 0,13 mm) ja innovatiivse kangastruktuuri optimaalne võrgusilma suurus tagab suurema kaitse putukate eest võrreldes tavaliste klaasfiibervõrkudega. Neheri putukavõrk on ka ca 140% parema õhu läbilaskvusega. Väga hea ilmastikukindlus ja kõrgtehnoloogiline materjal tagav putukavõrgu pikaealisuse. Neher Transpatec® putukavõrk sobib kõigile putukavõrgu tüüpidele nagu raamid, rulood, uksevõrgud ja lükandsüsteemid.
Neher Transpatec® putukavõrk on pälvinud ka rida auhindu.

Putukavõrgu valikuga saad tutvuda ka meie e-poes: www.vbh24.ee

Loe ka “TRANSPATEC – praktiliselt nähtamatu putukavõrk”

reddot disainiauhinna võitja 2011
iF_product_4C+schrift
Polltec logo
Polltec õietolmuvõrk aknale

NEHER POLLTEC® – õietolmuvõrk, mis aitab allergikuid

Kui sa oled üks neist, kes ei oota kevadist õitsemist kuna oled allergik, siis on Neheril sulle pakkuda ideaalne lahendus – Polltec® õietolmuvõrk allergikutele. Polltec® õietolmuvõrk hoia teie eluruumid praktiliselt õietolmuvabad ning te saate oma kodus lõpuks ometi allergiavabalt hingata ja elada.
Polltec® õietolmuvõrgud:
– hoiavad eemal üle 99% muru ja kasetolmust ning üle 90% peenemast õietolmust nagu näiteks nõges;
– annavad ligi kolm korda parema õhu läbilaskvuse võrreldes harilike allergiavõrkudega;
– on maksimaalselt tihedad neheri profiilisüsteemides;
– on testitud ja auhinnatud ECARF kvaliteedimärgiga;
– pakuvad topeltkaitset, sest lisaks õietolmule hoiavad nad eemal kõik sääsed ja putukad;
– õietolmuvõrk on saadaval laiustes 120 cm ja 160 cm, rullis on võrku 50 meetrit.

Loe ka:
“Polltec õietolmuvõrk aitab allergikuid”
“qreenteQ putukavõrgu ruloo käib kiirelt ja lihtsalt kinni ja lahti”


Polltec õietolmu kaitsevõrgu tooteleht