Compacfoam alusprofiil

Compacfoam on kaasaegne ehitusmaterjal, mille kasutamisel akende ja uste alusprofiilina saame tõsta akende ja uste energiatõhususe kõrgemale tasemele.
Saksa tüüpi akende üks külmemaid kohti on aknalengi alumine osa, kus leng puutub kokku aknalauaga. Suurte talvekülmadega võib antud kohas tekkida isegi jää, sest enamus kasutatavatest alusprofiilidest on kitsa ristlõikega, mis on tingitud seestpoolt aknalaua tarvis ja väljast veepleki tarvis tehtud tagasiastetest. 
Siinkohal on abiks nii akende kui ka ukse lävepakkude alla paigaldatav Compacfoam alusprofiili lahendus. Compacfoam on kuumpressimise meetodil valmistatud suure tihedusega EPS-materjal, mis on üheaegselt nii suure tugevusega kui ka soojapidav.
Akende all kasutatav profiil toodetakse vastavalt lengiprofiili kujule ja sellel on akna lengi külge kindlaks fikseerimiseks vajalikud sooned, mille tulemusena püsib alusprofiil kindlalt oma kohal.
Alusprofiilide ristlõikeid saab valmistada vabalt valitud mõõtudes ja neid saab jätkata kõrgussuunas, mis on eriti oluline uste paigaldamisel, kus tihti tekkib probleem just vajaliku paigalduskõrguse saavutamine.