Mööbliplaadid

Otsid mööbitootmiseks vajalikke mööbliplaate?
Oled õiges kohas! Meie tootevalikus on esindatud kolme tootja suurepärase kvaliteedi ja erinevate dekooridega mööbliplaadid. Lisaks pakume itaalia tootja Arpa innovaatilist antibakteriaalset laminaati Silverlam.

KOSKISEN on Soome perefirma, mis on asutatud üle 100 aasta tagasi. Koskisen Oy plaaditehas valmistab puitlaastplaati ehtsast puidust. Puidu osakaal plaadis on umbes 90%, ülejäänu moodustavad liim, vaha, kõvendi ja vesi. Liiv, puukoor ja muu ebavajalik eemaldatakse puidust enne tootmisprotsessi algust. Puhas tooraine tagab puitlaastplaadi kõrge kvaliteedi ja lihtsa töödeldavuse. Koskisen plaadid on turul ühed kõrgema kvaliteediga plaadid.

LAMINTEX on 2009.aastal Poolas asutatud kaasaegne aknalaudade ja töötasapindade tootja. Lamintexi tooteid iseloomustab innovaatilise tehnoloogia kasutamine tootmisel, soodne hind, lai dekooride valik (üle 100), 12 erinevat pinnastruktuuri ja 7 erineva kujuga otsaprofiili.  

ARPA on itaalia laminaaditootja, kelle tootevalikust pakume antibakteriaalset laminaati Silverlam. Hõbedaioonidega täiustatud laminaati on saadaval nii ühevärvilisena kui ka erinevate puidudekooridega. Hoia end ja oma lähedasi ja vali Arpa Silverlam antibakteriaalne laminaat!

Lisaks leiad meie tootevalikust mööblitootmiseks vajalikud puittüüblid ja puitlamellid.

Loe ka:
“Valmis näidisköök” ehk meie müüdavatest plaatidest, töötasapindadest ja mööblifurnituurist kokku pandud näidisköök.
“ASD laminaat nüüd ka VBH valikus”

Küsi mööbliplaatide kohta lisainfot ja hinnapakkumist tootejuhilt:

KEVIN APRI
e-post:
Mobiil: +372 556 55274