Mööbliplaadid

Otsid mööbitootmiseks vajalikke mööbliplaate?
Oled õiges kohas! Meie tootevalikus on esindatud kolme tootja suurepärase kvaliteedi ja erinevate dekooridega mööbliplaadid.

KOSKISEN on Soome perefirma, mis on asutatud üle 100 aasta tagasi. Koskisen Oy plaaditehas valmistab puitlaastplaati ehtsast puidust. Puidu osakaal plaadis on umbes 90%, ülejäänu moodustavad liim, vaha, kõvendi ja vesi. Liiv, puukoor ja muu ebavajalik eemaldatakse puidust enne tootmisprotsessi algust. Puhas tooraine tagab puitlaastplaadi kõrge kvaliteedi ja lihtsa töödeldavuse. Koskisen plaadid on turul ühed kõrgema kvaliteediga plaadid.

LAMINTEX on 2009.aastal Poolas asutatud kaasaegne aknalaudade ja töötasapindade tootja. Lamintexi tooteid iseloomustab innovaatilise tehnoloogia kasutamine tootmisel, soodne hind, lai dekooride valik (üle 100), 12 erinevat pinnastruktuuri ja 7 erineva kujuga otsaprofiili.  

BYSPAN on Valgevene mööbli- ja laminaatplaatide tootja. Byspani plaate iseloomustab hea hinna ja kvaliteedis uhe ning suur (üle 150) dekooride valik. Byspani valikus on ka veekindlad mööbliplaadid, mis on sobilikud köögi- ja vannitoamööbli tootmiseks. Byspani plaadid vastavad Euroopas kehtivale E1 standardile ja omavad vajalikke sertifikaate.