Simonswerk Tectus Energy

Simonswerk Tectus® Energy on varjatud hingesüsteem. Hingede paigaldusel kasutatakse peitpaigaldust, mis on minimalistlik kujundusprintsiip, mis nõuab täpset tehnoloogilist täiuslikkust.
Täiesti varjatud liigendisüsteem Tectus võimaldab ülekatteta uksed täielikult integreerida sirgete joontega projekteeritud ruumidesse. Kui uks on suletud, jääb hingesüsteem nähtamatuks. Tectuse kandevõime on kuni 300 kg, avanemisnurk 180 kraadi ja seda saab kasutada puit-, teras- ja alumiiniumraamidel. Tectus hinged on 3D reguleerimisega, hooldevabade pukside ja laagritega. Tectus peithinge saab kasutada nii kergel siseuksel kui ka raskel välisuksel.
Tectus® Energy uksehinged säilitavad kõik Tectus® hingede süsteemi tehnilised ja visuaalsed omadused, sealhulgas koormustaluvuse, hooldusvabaduse ja hea disaini.
Tectus® Energy uksehingedel on järgmised funktsioonid:
tõkestuskindel kaabel ühildub enamiku praeguste elektriliste lukkude, meediaseadmete, LED-ekraanide ja muude vooluvarustusega seadmetega
– hõlpsasti paigaldatav juurdelisatav lahutamatu pöördpolaarsusega kaitstud pistikühendus, mis on integreeritud pingutusmaanduriga
– avamisnurk 180°, ilma pingutuseta ja kahjustuseta töö ajal
– Energy seeria uksehinged sisaldavad 16-soonelist lintkaablit, mida on võimalik ühendada erinevate kaabliadapteritega
– max pinge: 60 V
– max voolutugevus: 0,8 A

Simonswerk Tectus TE 340 3D on peithing energiaülekande funktsiooniga, mis sobib puidust, terasest ja alumiiniumist ustele.
– kandevõime kuni 80 kg
– avanemisnurk kuni 180°, kogupikkus 160 mm
– kolmes suunas reguleeritavad laagrid: külgsuunas +/- 3,0 mm; kõrgusesse +/- 3,0 mm; surve +/- 1,0 mm
Saadaval kahe standardse viimistlusega: F1 harjatud kroom ja roostevaba teras
– pideva energiaülekandega, individuaalse ühenduse adapterid valikus.

Simonswerk Tectus TE 340 uksehinged on saadaval ka meie e-poes vbh24.ee