Sulavliimid

Sulavliimid jagunevad põhiliselt termoplastilisteks ja reaktiivseteks sulavliimideks. Termoplastilise sulavliimi puhul jääb liimliide (kõrge) temperatuuri toimel nö lahti ühendatavaks. Reaktiivse süsteemi korral, peale keemilise ristseose teket liimi jahtumisel, jääb permanentne liimliide.

Termoplastiliste omadustega müüme nii EVA kui PO/APAO (polüolefiinil) põhinevaid sulavliime. EVA-baasil sulavliimid graanulitena on kõige levinumad servapealistusliimid.
HOLZER-pealistuspinkidele on sulavliime on nii termoplastilisi kui reaktiivseid, silindrikujuliste padrunitena.

VBH müüb sulavliime, nii termoplastilisi kui reaktiivseid, erinevate kiirustega servapealistustööde ja profiilmähkimiste tarvis. Samuti reaktiivseid sulavliime (nn PUR-sulavliimid, kõrge molekulaarmassiga PU-liimid) tasapinnaliseks lamineerimiseks.
EVA-sulavliime kasutatakse ka servakantide ja mähitavate materjalide (sh spoonide) eelkatmiseks (nt ka liimiga servakandid).

Sulavliime müüme graanulitena, padrunitena, silindritena (keskmise suurusega PUR-seadmed) ja sulatusvaatides. Lisaks müüme sulavliimide jääkidest puhastamiseks puhastusmaterjale.
Samuti müüme sulavliime pehmemööbli tootmise tarvis: pihustatavaid ja ribana pealekandmiseks (PSA, EVA ja APAO).

Vaata ka VBH jaemüügis olevaid liime vbh24.ee

Vaata ka VBH müüdavate puitlaast-mööbliplaatide ja laminaatide kohta ka SIIT