Otlav Salvadita sõrmekaitse

Koolid, lasteaiad, kodud – need kõik on kohad, kus elame ning liigume ja kus võib ootamatult juhtuda õnnetusi ja õnnetuse põhjustajaks võib olla just uks.
Royal Society for the Prevention of Accidents (RsSPA) andmetel jätab Ühendkuningriigis igal aastal sõrmed ukse vahele ja saab vigastada umbes 30 000 last ning enam kui 1500 neist vajab operatsiooni.
Saksamaa riiklik ohutuse ja tervisekaitse keskus hindas aastaseks uksega seotud vigastuste arvuks umbes 6% kõigist lastega toimunud vigastustest. Enamik neist on sõrmede muljumised ja uste vahele jäämised.

Otlav Salvadita on niisuguste olukordade minimeerimiseks välja töötanud Salvadita süsteemi, mis kaitseb sõrmi juhusliku ukse vahele jäämise eest. Salvadita süsteem pidurdab ust kiirel ja jõulisel lükkamisel-tõmbamisel ega lase uksel kohe sulguda. Nii ei juhtu lastel uksega mängides õnnetusi.

Otlav Salvadita teeb eriliselt heaks see, et ta on ka hiljem paigaldatav ehk seda saab kasutada juba paigaldatud ustel. Otlav Salvadita sobib nii metall-, alumiinium-, puit kui ka PVC-ustele.


Küsi lisainfot ja hinnapakkumist tootejuhilt:

JAN PÕLDVER
e-mail:
Telefon: +372 6401 340
Mobiil: +372 504 8809