Smirdex lihvimiskettad

Smirdexit võib pidada lihvimisketaste lipulaevaks. Lihvimistarvikuid nagu lihvimispadjad ja lõikekettad kasutavad ulatuslikult mööblitööstused. Eriti kiiret lõikamist ja head jõudlust pakuvad keraamilise teraga lihvkettad. 

740 Ceramic Line pakub kiiret lõikamist ja on väga hea jõudlusega lihvketas, msi kestab oluliselt kauem kui tavalised abrasiivid, kuna veepõhine stearaatkate tagab maksimaalse vastupidavuse koormusele, pikendades seega lihvketta eluiga.
740 Ceramic Line sobib ideaalselt mööblitööstusesse lihvides tõhusalt igat liiki puitu. Avatud katte struktuur ja stearaadi pealislakk suurendavad ketaste vastupidavust, vältides ummistumist. Spetsiaalselt töödeldud alumiiniumoksiidi terad tagavad kiire lõiketulemuse väga suure eemaldamiskiirusega, mis tagab ideaalselt tolmuvaba lihvimise.

750 Ceramic Net võrkketas pakub paremat tootlikkust ja on kaua kestev kuna ummistumine on minimeeritud, saavutades sellega suurema jõudluse ja parema pinnaviimistluse. Tänu ketta keraamilistele teradele on Smirdexi võrk ideaalne raskemate ja nõudlikumate rakenduste jaoks, näiteks puidu ja muude tugevate pinnamaterjalide jaoks. Kettal on ka suurepärane jõudlus ja eluiga kruntlihvimisel.
Võrkkanga struktuur võimaldab lihvitud osakesi maksimaalselt imada, tagades nii tolmuvaba lihvimise puhtamate pindadega, kus puhastamiseks kulub vähem aega ja vaeva ning palju tervislikumat töökeskkonda, kaitstes lihvkettaga töötajat ohtliku lihvimistolmu eest.

Vaata meie tootevalikut e-poest vbh24.ee või tule kohale näidistesaali.

Loe ka: “Smirdex lihvimiskettad meeldivad ehitajatele”