Katuse montaažiteibid

Klöber on Saksa katusetarvikute tootja, kelle valikus on erinevad katuse montaažiteibid.  Pakume laia valikut Klöberi katuse montaažiteipe. Leia omale sobiv katuse montaažiteip.

BUTYLON® – kahepoolne teip
Butüüli ja kautšuki baasil valmistatud teip. Ideaalne aluskatete ja aurutõkete ühendamiseks kivimüüriga ja hööveldamata puitkonstruktsioonidega. Samuti ühendamiseks kõikide siledate, rasvavabade metall- ja mittemetallpindadega. UV kestev kuni 4 kuud. Paigaldustemperatuur alates +5°C. Kestvus temperatuur -30°C kuni +80°C. 

Flecto® – ühepoolne 
Akrüülliimiga polüetüleenist teip siledate ja ebatasaste pindade teipimiseks.Ideaalne aluskatete ja aurutõkete ülekatete teipimiseks ja parandamiseks. Aluspind kuiv, tolmi- ja rasvavaba. Korraliku tulemuse saavutamiseks tuleb teha testkleepimine. UV kestev kuni 4 kuud. Paigaldustemperatuur alates – 5°C. Kestvus temp. -40°C kuni +90°C.

Tacto® – kahepoolne 
Akrüülliimiga polüolefiinist teip siledate ja ebatasaste pindade kleepimiseks. Mõeldud eriti kilede, jõupaberi, puit- või metallpindadele kleepimiseks. UV kestev kuni 3 kuud. Paigaldustemp. alates +5°C. Kestvus temp. -40° kuni +90°C.

Klöber® HD – ühepoolne
Eriti tugeva akrüülliimiga, venimiskindel ja difuusne teip, sobilik ülekatete tuulekindlaks teipimiseks ning aluskatete ja aurutõkete vigastuste ja rebendite kõrvaldamiseks. UV kestev kuni 4 kuud. Paigaldustemp. alates +5°C. Kestvus temp. +5° kuni +90°C.

Permo® TR – ühepoolne

Kasutatav nii firma Klöber aurutõkete kleepimiseks vastavalt DIN 4108-7-le, kui ka süsteemse kleeplindina Klöber aluskatte ja aluskattepaanide kleepimiseks vastavalt ZVDH nõuetele oktoobrist 2008.
Permo TR on sobiv erinevate Klöber lisatoodete (lisatarvikute) kokku kleepimiseks aluskatetega (nagu näiteks kummist läbiviigumansetid, et saavutada tuule ja õhukindel ühendus).Armeeritud, UV-kindel PE-spetsiaalkile, hea venivusega ja hästi rebitav. Permo TR garanteerib kindla ja kontrollitava ühenduskontade kleepimise ka hilisema niiskuse puhul.

Permo® seal – tihendusmass 1000g
Aluskatte ja tuulutusliistu omavaheliseks tihendamiseks.

Pasto® – liim-mastiks 310ml
UV- ja ilmastikukindel, universaalne, lahustivaba, lõhnatu. Aluskatete, PE-, PP-, PVC- aurutõkete, jõupaberi ja metallpindade omavaheliseks ning nende müüride ja puitkonstruktsioonide külge kleepimiseks. Enne tööde algust soovitame teha testkleepimine. Paigaldustemperatuur alates 0°C. Kestvustemperatuur -50°C kuni +100°C, lühiajaliselt kuni +120°C.

Permo Seal / Pasto hermeetikud tooteleht

Katuse montaažiteipe saad osta ka meie e-poest: www.vbh24.ee

Küsi lisainfot ja hinapakkumist tootejuhtidelt: