fbpx

Usaldusväärne teenindus, lühikesed tarneajad

VBH on akna- ja uksetarvikute ekspertkaubamärk. Pakume kõik ühes teenuseid, mis lähevad tavapärasest kaubandus- ja logistikategevusest kaugemale. Meie teenused hõlmavad konsultatsioone ja teenuseid kõigile akna-  ja uksetootjatele. Tellitud kaubad saame tarnida 24 tunni jooksul.
Sa võid meid usaldada.

Medose tootekoolitus

23.augustil 2018 toimus Medos tootekoolituse. Koolituse rõhuasetus oli PVC-aknatarvikutel. Medos on üle 20-aastase ajalooga akna- ja uksetarvikute tootja Poolas. Tehases töötab ca 550 inimest. Lisaks tugevale positsioonile koduturul eksporditakse oma toodangut pea 50 riiki nii Euroopas kui ka Aasias ja Lõuna-Ameerikas. Tootevalikusse kuuluvad akna- ja uksekäepidemed, uksehinged, alumiiniumist- ja roostevabast torukäepidemed, paigaldustarvikud, impostikinnitused, nurgaühendused jpm. Medos kaasaaegne tehas sisaldab alumiiniumi- ja tsingivalu, plastivalu, pulbervärvimist, galvaniseerimist ja anodiseerimist, metalli ja alumiiniumi töötlemisliini, stantsimist. Lisaks sellele valmistakse kõik valurvormid ja matriitsid enda tööriistatsehhis. Suur fookus on automatiseerimisel ja efektiivsusel, mis lõppkokkuvõttes tähendab kõrget kvaliteeti ja konkurentsivõimelist hinda. Erinevalt tellimuspõhistest tootjatest hoiab Medos suurt laoseisu, mis tagab tarnekiiruse.

.

VBH kliendipäev

11.juunil 2018 toimus VBH kliendipäev. Kliendipäev toimus nii meie Läike tee esinduse territooriumil kui aadressil Kuma 2. Uksed avati juba kell 9 hommikul ja põnevaid esitlusi ja töötube jätkus kuni kella 16-ni. Kohale sõitis Geze showbuss. Tutvuda sai ka Athmer NR-32 Unisafe näpukaitsesüsteemiga, COLCOM Biloba Evo hingedega klaasustele, COLCOM Magnetica moodsa disainiga klaasuste magnetlukkudega, GEZE aknaautomaatikaga, Dormakaba Exivo läbipääsu süsteemiga, Dr.Hahn Inductio uksehingega alumiiniumprofiil uksele elektri ja andmete edastamiseks, Fuhr 881 Multitronic kolmepunkti mootorlukuga koos paanikapoomiga, Dormakaba ED100 käändukse automaatikaga ja Simonswerk Tectus TE 340 3D peithinge energiaülekande funktsiooniga. Kohaletulijatele pakkus kehakinnitust Skuup tänavatoidu-vagun. Kliendipäevaks valmis ka meie juubeliõlu VBH25. Keemia- ja mööbliüksus on kokku pannud põneva programmi mitmete välisesinejatega ja need esitlused toimusid Kuma 2 õppeklassis.