Roto akna käepidemed

Roto Line 

Klassikaline aknakäepide

Klassikalise Roto Line käepideme harmoonilise joonega elegantne disain ja kvaliteetsed materjalid tagavad akna mugava käsitsemise. Käepide sobib kasutamiseks pöörd-/pöördkaldakendel, kaldlükand-, tõstlükand- ja voldiksüsteemidel, samuti välja avanevatel akendel. Valikus on laias värvivalikus standardkäepidemed, nupuga ja võtmest lukustatavad käepidemed,  Secustic-lahendus, painutatud joonega (nn “cranked”) käepide välja avanevatele akendele, lisaks hõlmab sortiment erinevaid garnituurilahendusi rõdu- ja terrassiustele.

Vaata lisaks: https://ftt.roto-frank.com/int-en/products/details/roto-line/

RotoLine on klassikaline aknakäepide elegantse disainiga ja valmistatud kvaliteetsest materjalist.

Roto Samba 

Klassikaliselt modernne aknakäepide

Roto Samba käepide on funktsionaalne käsitsuselement ja samas tagasihoidlik disainielement. See loob silla klassikalise ja modernse sisekujunduse vahel, sobides suurepäraselt igasugusesse interjööri. 
Roto Samba on loodud põhimõtet “form follows function” järgides: poolringikujuline käepidemeselg ja võlvjas esikülg pöidla toetamiseks moodustavad ergonoomiliselt perfektse terviku. Mudeliseeria sobib puit-, plast- ja alumiinium-profiilidest pöörd-/pöördkaldakendele ning valikus on ka rõdu- ja terrassiustele mõeldud garnituurid.

Vaata lisaks: https://ftt.roto-frank.com/int-en/products/details/roto-samba/

RotoSamba on klassikaliselt modernne aknakäepide, mis on valmistatud kvaliteetsest materjalist.

Roto Swing

Modernne aknakäepide

Roto Swing on pilkupüüdva disainiga modernne käepidemeseeria. See käepide lisab aknale ja kogu interjöörile tublisti eksklusiivsust ja mõjub individuaalse kujunduselemendina, olles ühtaegu elegantne ja ergonoomiline. Käepide sobib kasutamiseks puit- ja plastprofiilidest pöörd-/pöördkaldakendel, kaldlükand-, tõstlükand- ja voldikelementidel ning sortimendis on ka rõdu- ja terrassiustele mõeldud garnituurid.

Vaata lisaks: https://ftt.roto-frank.com/int-en/products/details/roto-swing/

RotoSwing on modernne aknakäepide, mis on valmistatud kvaliteetsest materjalist.