SIGA fassaaditeibid

SIGA fassaaditeibid tähistavad fassaadide tihendamises uue ajajärgu algust. SIGA Fentrim 330 Grey on fassaaditeip, mis erineb märkimisväärselt senistest turul olevatest toodetest. Fassaaditeibi eripäraks on selle erakordne tugevus, mille saavutamiseks on lisatud fliisist kangale täiendav kummikiht, mis muudab kogu teibi peaaegu rebenemiskindlaks. Suurepärased tugevusomadused võimaldavad fassaaditeipi kasutada taoliste liidete tihendamiseks, kus tavaline teip vastu ei peaks.
Fassaaditeip SIGA Fentrim Grey sobib erinevate avatäidete ja põranda ühendusliidetesse, kus tavaline teip kipub suure liikumiskoormuse all katki minema. Veelgi paremini tõestab Fentrim Grey oma tugevusomadusi sellistes sõlmedes nagu tava- ja klaasfassaadi ning vahelae liide, mis kaetakse tasandusvaluga. Fassaaditeipi kasutamine takistab valu pääsemist alumistele korrustele ja puudub vajadus kasutada L-kujulist plekki. Ajavõit on fassaaditeibi kasutamisel märkimisväärne.
SIGA Fentrim 330 Grey suurepärane liimuvus on tagatud juba temperatuuril -10ºC. Kasutades fassaaditeipi koos nakkekrundiga Dockskin 200, mis on spetsiaalne nakkekrunt niisketele pindadele, on paigaldamine võimalik ka rasketes oludes.

Loe ka “SIGA fassaaditeibid – uue põlvkonna valik”

SIGA fassaaditeipe saad osta mugavalt vbh24.ee