Simonswerk näpukaitse

Simonswerk näpukaitse lisab turvatunnet!
Simonswerk on tihedas koostöös arhitektide ja planeerijatega välja töötanud näpukaitsega uste hingedesüsteemi. Uute päevahoiu keskuste või lasteaedade projekteerimisel on mõistlik lisada uksele näpukaitse-funktsioonid otse vastavatesse plaanidesse. Lisaks funktsioonile mängib olulist rolli ka ukse ja raami ühtne välimus koos integreeritud näpukaitsega.

Näpukaitse renoveeritavatele ustele

Mõningatel juhtudel viiakse avalikes kohtades renoveerimine läbi vaid osaliselt ja selleks on VARIANT V 1999 hingesüsteem näppude kaitsmiseks ukse sekundaarsetel sulgemisservadel ideaalne lahendus. Tänu Simonswerki uuenduslikule hingedisainile saab laste käte ohutuse tagamiseks paigaldada uued hinged sõltumata olemasolevate ukseraamide olukorrast. Seda on võimalik teha ni uutes kui olemasolevates hoonetes, nii vanade kui ka uute raamide puhul.

Uute hoonete uste näpukaitse

Simonswerki kujundatud puitraamidel kasutamiseks mõeldud näpukaitsega hingesüsteem VARIANT VX 7099, täidab näppude kaitse funktsioone uste sekundaarsetel sulgemisservadel. Lisaks funktsionaalsusele on hingesüsteem atraktiivne sisekujunduselement.

Uute hoonete teras- ja alumiiniumraamide näpukaitse

VARIANT Finger Protection – hingesüsteemiga säilitatakse teras- ja alumiiniumraamide sekundaarsetel sulgemisservadel uste ja raamide kvaliteetne välimus. Süsteem on ainulaadne, terviklik lahendus, mis võimaldab uksi sujuvalt avada ja sulgeda ilma piiranguteta. Tänu pooleldi ümardatud raamile, mis on silmitsi pööramata ukselehe stiilis, on kogu näpukaitse ala veatu. Koos VN 7507 3D-vastuvõtjaga on näpukaitse sobiv turvakomplekt, mis võimaldab ka avanemisnurka kuni 180°. 

Simonswerk VARIANT® Care – raviasutustele mõeldes

Uksehingede süsteem, mis vastab ehitustööstuse kõige rangematele nõudmistele, on loodud just põetamise ja tervishoiuga tegelevaid keskkondi silmas pidades.

Ohutus, tõhusus ja praktilisus – neil on tervishoiu hoonete kavandamisel otsustav roll. Olgu see siis hooldekodu, haigla või rehabilitatsioonikliinik – funktsionaalsuse, kvaliteedi ja kujunduse nõuded on tänapäeval kõrgemad kui kunagi varem.

Spetsiaalselt valmistatud hingesüsteemide korral on planeeritud raami mõõtmed alati tegelikud läbipääsumõõdud, sest uksi saab täielikult avada 90° nurga all. See hõlbustab voodite, ratastoolide ja varustuse sujuvat liikumist ning optimeerib logistikat haigla koridorides.

VARIANT Care-sarja hingesüsteemid on kohandatud ukselehtedele paksusega vahemikus 40-70 mm.
Raviasutuste sektoris on vaja täpselt arvestada ukse sümmeetriat ja geomeetriat, sest need on otsustavad tegurid õige hingesüsteemi valimisel. Et valitud uksehinged toimiksid probleemideta, soovitame juba varakult nõu pidada, et välja valida just teile sobivad individuaalsed lahendused.

Loe ka “Simonswerk sõrmekaitse lisab lasteasutustele turvatunnet”

näpukaitse on koostöös arhitektidega välja töötatud ukse hingedesüsteemi funktsioon, mis välistab näppude ukse vahele jäämise. Simonswerk integreeritud näpukaitse süsteemiga uksehing.
Simonswerk näpukaitse