Elevate Rubbergard EPDM lamekatuse kattematerjal

EPDM katus parima tulemuse saavutamiseks

Teadaanne:
ELEVATE kaubamärk vahetab välja Firestone`i – kõik tooted ja teenused jäävad samaks. Firestone´i ehitusdivisjoni on omandanud maailma juhtivaid uuenduslike ja jätkusuutlike ehitusmaterjalide tootjaid Holcim, mille tulemusena kolivad kõik Firestone´i ehitustooted uue kaubamärgi alla.

Hüdroisolatsioonimaterjalide turg on viimastel aastakümnetel muutunud. Ühekihilised katusemembraanid on pidevalt turuosa juurde võtnud. Selle trendi peamised põhjused on nende materjalide erakordne kestvus, kasutamise lihtsus ja ohutus, puhtus ning keskkonnasõbralikkus. RubberGard EPDM katusekate vastab kõikidele nendele punktidele.

Erinevalt teistest turul pakutavatest traditsioonilistest katusemembraanidest on RubberGard EPDM-i paigaldamine täielikult leegi ja kuumutamise vaba, muutes kohapealsed töötingimused ohutumaks, puhtamaks ja meeldivamaks.

Elevate Rubbergard™ EPDM 

Omadused ja eelised

Elevate Rubbergard™ EPDM on kõrgekvaliteediline sünteetilisest kummist ühekihiline hüdroisolatsiooni membraan kõikidele lame- ja madala kaldega katustele. See pakub silmapaistvat kestvust ja vastupidavust ning on kohandatav ka kõige keerulisemate projektide atrbeks. Elevate lamekatuse kattematerjali ainulaadsed omadused kindlustavad veekindla ja vastupidava lamekatuse aastakümneteks.
Selle tõestuseks saab lugeda üles sadade tuhandete suurte kaubandus- ja tööstushoonete katustele paigaldatud Rubbergard™ EPDM katusekatted. Lisaks kaubanduskeskustele ja tööstushoonetele on katusekattematerjal sobilik ka eramu katuse, terrassi, garaaži ja auto varjualuse katuste katmiseks.

Rubbergard™ EPDM lamekatuse kattematerjali eelised:

– Pikim eluiga ja ülim vastupidavus 
Täielik meelerahu väga pikaks ajaks. RubberGard EPDM katusekatte membraanid pakuvad suurepärast vastupidavust osooni, UV-kiirguse ning ekstreemsete temperatuuride vastu. Rubbergard™ EPDM katuste eluiga on üle 50 aasta.

 Kiire  ja lihtne paigaldus
RubberGard EPDM katusemembraani on lihtne paigaldada. See on saadaval suurte, õmblusteta lehtedena, maksimaalselt 15,25×61  (930 m²), mistõttu on suurte pindade jaoks vaja vähem ühendusi, tagades lühema paigaldusaja. Elevate´i QuickSeam teibitehnoloogia pakub tõestatud ühendamise lahendust vajamata keerukaid ja kulukaid seadmeid.
Väiksemad majad saab katta vaid ühe lehega välistades ühendused täiesti.
Rubbergard EPDM ei vaja leegiga kuumutamist – materjali võib paigaldada nii liimides, mehaaniliselt kui ka lihtsalt ballastiga.

– Suur paindlikkus ja venivus 
Rubbergard™ EPDM püsib elastsena lausa temperatuuridel kuni -45ºC, võimaldades katuse kattematerjali paigaldamist aastaringselt. Membraan venib kuni 300%, mis tähendab, et hoone liikumine ja temperatuurimuutustest tingitud materjalide kahanemised ja paisumised ei ole enam probleemiks. 

Väga madalad kulud kogu toote elutsükli vältel
Peale paigaldamist ei vaja Rubbergard EPDM hooldust või vajab seda vaid vähesel määral. Materjali sile pind näiteks ei sammaldu. Vajadusel saab seda Elevate QuickSeam´i toodetega hõlpsasti parandada isegi pärast aastakümneid kestnud ekspluatatsiooni. Kombineerides materjali loomupärase vastupidavuse konkurentsivõimelise paigalduskuluga, on tulemuseks väga madalad elutsükli kulud. 

Keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik
Rubbergard EPDM toetab Teie jõupingutusi jätkusuutlikult ehitada. See on väikese keskkonnajalajäljega inertne materjal – seda nii valmistamisel kui paigaldusel. Paigaldamisel ega kasutamisel ei eraldu mürgiseid aineid, mis annab ka võimaluse vihmavett kasutamiseks koguda. Rubbergard EPDM on ühtlasi ka taaskasutatav ning ümber töödeldav. Elevate EPDM tootmisüksustel on ISO 14001 keskkonnajuhtimise  sertifikaat, mis annab tunnistust ettevõtte pühendumisest keskkonnajuhtimisele. 

– Sobib roheliste katuste ehituseks ning päikesepaneelide paigalduseks
Rubbergard EPDM on juurekindel vastavalt standardile EN 13948, seega sobib see ideaalselt ka mitmesuguste murukatuste jaoks. RubberGard EPDM- i saate hõlpsasti kombineerida mis tahes tüüpi päikesepaneelide paigaldusega tänu selle kõrgele temperatuuritaluvusele (kuni 130°C), kulumis- ja rebenemiskindlusele ning võrreldamatule elueale – katusele päikesepaneelide paigaldamisel tasub kindasti arvestada, et nende alune katus ka paneelide eluiga ületaks. 

– Tulekindlus
Rubbergard EPDM on sertifitseeritud kuni tuletundlikkuse klassini BROOF(t4).

Elevate Rubbergard™ EPDM katusekatte tootelehega saad tutvuda SIIN
Vaata referentse üle maailma
“Elevate Rubbergard™ EPDM paigaldaja käsiraamat”
“Firestone RubberGard EPDM – optimaalseim lahendus lamekatustele”
“Firestone EPDM materjali näidispaigaldus T1 näidismajale”
“Tänapäeva lamekatuse materjal on Firestone RubberGard EPDM”

Loe ka:
“Mõistatuslik jahutav katus”
“Sinine katus aitab lahendada probleeme vihmaveega”


Originaalteksti saad lugeda SIIT

Vaata videot –  Rubbergard EPDM sobib ideaalselt ka aiamajadele, kuuridele ja varikatustele ise paigaldamiseks.

Loe lisa tootja lehelt

TELLI KOHE SIIT

Elevate logo

Küsi lisainfot ja hinnapakkumist tootejuhilt: