Lamekatuse kattematerjal

Firestone Rubbergard™ EPDM

Firestone Rubbergard™ EPDM on kõrgekvaliteediline lamekatuse kattematerjal, mis on 100% kõvenenud ühekihiline etüleen-propüleen-diene-teropolümeer. Firestone lamekatuse kattematerjali ainulaadsed omadused kindlustavad veekindla ja vastupidava lamekatuse pikkadeks aastateks.
Selle tõestuseks saab lugeda üles sadade tuhandete suurte kaubandus- ja tööstushoonete katustele paigaldatud Firestone Rubbergard™ EPDM katusekatted. Lisaks kaubanduskeskustele ja tööstushoonetele on Firestone katusekattematerjal sobilik ka eramu katuse, veranda, garaaži ja auto varjualuse katuste katmiseks.

Firestone Rubbergard™ EPDM lamekatuse kattematerjali eelised:
ülim vastupidavus
Firestone Rubbergard™ EPDM katusekatte membraanid pakuvad suurepärast vastupidavust osooni, UV-kiirguse ning kõrgete ja madalate temperatuuride vastu. Firestone Rubbergard™ EPDM katuste eluiga on vähemalt 50 aastat.
ühes tükis lehed
Firestone Rubbergard™ EPDM lamekatuse kattematerjal on saadaval õmbluseta suurte lehtedena, mille laius on 6,10 meetrit. See võimaldab enamiku väikeste elamute katuseid katta ühe lehega, ilma et oleks vaja keevisõmblusi. See tagab veekindla ja lihtsa paigalduse.
leegivaba ja lihtne paigaldus
Rääkides katusekatte materjali paigaldamise lihtsusest… Firestone Rubbergard™ EPDM ei vaja leegiga kuumutamist, kuna materjal on ka külmaga kleepuva liimiga aluspinnale kinnitatav. Liimkinnitus teeb materjali paigaldamise protsessi lihtsaks ja ohutuks.
väga madalad kulud kogu toote elutsükli vältel
Peale paigaldamist ei vaja Firestone Rubbergard™ EPDM lamekatuse kattematerjal hooldust või vajab seda vaid vähesel määral! Kombineerides materjali loomupärase vastupidavuse konkurentsivõimelise paigalduskuluga, on tulemuseks väga madalad elutsükli kulud.
kõrge paindlikkus ja venivus
Firestone Rubbergard™ EPDM lamekatuse kattematerjal põsib isegi madalatel temperatuuridel väga elastsena, võimaldades katuse kattematerjali paigaldamist aastaringselt. Materjal kohaneb hästi ka hoone liikumistega ja võib venida kuni 300%.
keskkonnasõbralikkus
Firestone Rubbergard™ EPDM lamekatuse kattematerjal on valmistatud inertsetest materjalidest, millel on piiratud keskkonnamõju ja seda nii valmistamisel kui paigaldusel. Materjal on kõrge vastupidavusega võrreldes teiste lamekatuse kattematerjalidega. Firestone Rubbergard™ EPDM lamekatuse kattematerjali tootmisüksustel on ISO 14001 keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaat.
vihmavee taluvus
Tunnustatud keskkonnaanalüüside laboris Eurofins korraldatud testid on näidanud, et Firestone Rubbergard™ EPDM kattematerjal ja selle montaažisüsteem võimaldavad kattele langenud vihmavett taaskasutada. Seetõttu on võimalik kogutud vett ringlusse võtta olmereoveena.
tulekindlus
Firestone Rubbergard™ EPDM materjali membraanide koostis on niisugune, et BROOF(t1), BROOF(t2), BROOF(t3) või BROOF(t4) klassifikatsioonile vastamiseks ei pea erinevatele katusekonstruktsioonidele lisama tulekindlat toodet.

Küsi lisainfot ja hinnapakkumist tootejuhilt: