Simonswerk keep close magnetiline ukselukk

Simonswerk on optimeerinud oma magnetilisi ukselukke, et tulla välja silmapaistva lahendusega, mis sobib isegi puidust siseustele. Vooluvaba, vaikne, kulumisvaba ja usaldusväärne – sellised tehnilised omadused avaldavad muljet isegi asjatundjatele. Simonswerk keep close magnetilise luku kõige erandlikum aspekt on enneolematu kasutusmugavus, mida lukk pakub puituste avamisel ja sulgemisel.

Kerge kasutada
Puidust siseuksi ei ole kunagi olnud nii lihtne hääletult avada ja sulgeda. Ilma tavapärase “lükka-tõmba-lükka”-liikumiseta saab uksi avada ka vaikselt ja ergonoomiliselt. Ust hoitakse suletud asendis, ilma et oleks vaja otsest kontakti patenteeritud sulgemismagnetiga. Hoidmisvõimsust saab individuaalselt reguleerida ja see hoiab ust kindlalt lõppasendis.

Põhjapidurite koostöö
KCM 50 sulgemismagnet koos magnetplaadiga on ideaalne valik puitukse jaoks. Sulgemismagnetit saab kasutada nii sile- kui ka ülekattega ustel. Eriti kõrgetele ustele võib paigaldada mitu magnetit. Sobiv käepide KHC 1700 ei vaja puidu freesimist. Sulgemismagnet, magnetplaat ja käepide on optimaalselt valitud ja moodustavad hõlpsasti monteeritava komplekti. 

Loe ka
“Simonswerk keep closed magnetiline sulgemine puidust siseustele”

SIMONSWERK_LOGO
Simonswerk magnetlukk Keep Closed