Klima Konform aknapaigaldussüsteem

Kvaliteetsed VBH aknapaigaldus materjalid

Klima Konform aknapaigaldussüsteem on hõlpsalt rakendatav aknapaigalduse terviklahendus, mille abil on võimalik aknamooduleid paigaldada otse soojustuskihti. See välistab kastepunkti tekke valesse kohta, mis akna avasse paigaldamisel paratamatult tekkib.

Klima Konform EPS-profiili on koondatud parimad soojusisolatsiooni materjalide omadused väikese isolatsioonipaksuse juures. Profiil on väga tugev ja heade tehniliste omadustega. Siinjuures ei tohiks segi ajada Klima Konformi tavalise EPS-soojustusplaadiga, mille survetugevus on kordades nõrgem. Meie muutliku kliima juures on eriti oluline, et muutuvates ilmastikuoludes püsivad profiilide kuju ja mõõdud muutumatutena, pidades samavõrd hästi vastu nii külmale kui kuumale. Isotroopsus tagab Klima Konform profiilidele pika ja üllatusvaba eluea.

Hoolimata oma vastupidavusest on Klima Konform profiilid kergekaalulised, mis muudab lihtsaks ning mugavaks nende käsitlemise ehitusplatsil. Profiili töötlemiseks ei ole vaja erivahendeid, piisab elementaarsetest tööriistadest nagu käsisaag. Akende paigaldamisprotsessi saab vajadusel veelgi kiirendada kasutades raamide eelkoostet. Ümber akna lengi perimeetri kruvitakse profiil eelnevalt valmis juba aknatehases. Ometi on paigaldusprotsess kiire ka ilma eelkoosteta – ühe akna ettepanekuks kulub vaid ca 15 minutit! Profiilide montaazi juures ei kasutata traditsioonilisi vinkleid, vaid profiilid liimitakse ja kruvitakse hoone fassaadile kaasaegse polümeerliimiga.

Lisaks profiili uudsusele on innovaatiline ka paigaldusprotsess ise. Akende paigaldamisel Klima Konform profiiliga ei ole vaja kasutada traditsioonilist montaaživahtu, vaid suurepäraseks vahendiks on isepaisuv tihend, mis kiirendab märgatavalt akende montaaži. Selliselt paigaldatud aken ei vaja enam ei auru- ega tuuletõkestamist eraldi teipide näol, tihend täidab ühtlasi ka soojutuse funktsiooni.

Vaata Klima Konform profiilide kohta ka meie e-poest: vbh24.ee

Vaata ka Klima Konform profiilide paigaldusjuhendit SIIT

Loe ka artikleid:
“Klima Konform aknapaigalduse terviklahendus”
“Aknapaigalduse vead ja kuidas neid vältida”
“Puidust tugiraam aknapaigaldusel, mida silmas pidada”
“Uutest akendest ei ole kasu, kui paigaldusele tähelepanu ei pöörata” 
“Nigelalt paigaldatud aken laseb tuule tuppa”

Klima Konform profiili paigaldamisel ei ole vaja montaaživahtu. Profiilid liimitakse kaasaegse polümeerliimiga ja kinnitatakse kruvidega.
Klima Konform aknapaigaldusprofiilid liimitakse kaasaegse polümeerliimiga ja kinnitatakse kruvidega.
Klima Konform aknapaigaldusprofiilide paigaldamine
Klima Konform aknapaigaldusprofiilide paigaldamine