Garderoobisüsteemid

GTV tootevalikus on SMART garderoobikorvide ja -lahenduste sari, mis on sobilik tänapäevastes sisseehitatud garderoobides rõivaste ja aksessuaaride mahutamiseks väikesele pinnale. Tänapäevaseid garderoobisüsteeme iseloomustab ergonoomilisus ja funktsionaalsus. GTV SMART garderoobi-süsteemid on klassikaliselt valged või moodsalt antratsiidi tooni. SMART garderoobikappide süsteemid on saadaval neljas laiuses: 600,700, 800 ja 900 mm, nad on vaikselt sulguvad ja 100% avatavad.

SMART korvid
SMART teraskorvid on mahukad hoiustamiskorvid, kuhu on mugav panna aluspesu, särke, T-särke ja pükse. Korvide disain on mugav ja käepärane.

Jalatsiriiulid
GTV jalatsiriiulid on mugavad ja praktilised, nende funktsionaalsust hindavad nii kingakollektsionäärid kui ka pereemad. Jalatsiriiulid on mõeldud igat tüüpi jalatsite hoiustamiseks – sandaalid, saapad, spordijalatsid, kingad – kõik leiavad jalatsiriiulil oma koha.

Pükstehoidja
Pükstehoidja on parim lahendus ülikonna ja viigipükste kandjatele. Tänu pükstehoidjale on teie püksid alati sirged ja kasutusvalmis.

Vöö- ja lipsuhoidja
Vöö- ja lipsuhioidja on ideaalne lahendus aksessuaaride hoiustamiseks – nii on teie lipud ja püksirihmad alati õiges kohas ja ei kaota vormi.

Pantograaf
Mis see veel on? Pantograaf aitab ära kasutada kõrgete riidekappide kõik pinnad. Nii on mugav kõrgematesse ja kitsamatesse kohtadesse mahutada asjad, mida ühel või teisel aastaajal vaja ei ole.

Hästi organiseeritud garderoob on iga perenaise unistus!

Garderoobifurnituuri leiad ka meie e-poest vbh24.ee

Loe ka: “GTV SMART-garderoobikorvide ja -lahenduste sari korraarmastajatele”
Vaata garderoobisüsteeme tutvustavat videot SIIT

GTV