Aluprof MB-86 FOLD LINE HD voldikukse süsteem

Aluprof MB-86 FOLD LINE HD on külmakatkestusega voldikukse süsteemi lahendus, mida saab kasutada nii sisse- kui ka väljapoole avanevana. Voldikukse süsteem sobib nii äri- kui ka eraklientidele. Aluprofi MB-86 FOLD LINE HD voldikuksed pakuvad suurt kasutusvabadust, võimaldades ära kasutada häid ilmastikutingimusi kaotades peaaegu täielikult barjäärid hoone sisemuse ja ümbritseva keskkonna vahel. Voldikukse süsteem võimaldab luua ulatuslikke väljapääse terrassile või siseõue.

Lisaks sellele et voldikuksi võib avada sisse- ja väljapoole, on võimalik ukselehti vastavalt soovile ka konfigureerida. Kasutada on võimalik kuni 61,5 mm paksuseid klaaspakette, mis tähendab, et sobivad kõik turul olevad kahe- ja kolmekordsed klaaspaketid, sealhulgas ka akustilised ja sissemurdmiskindlad klaasid.

Valida saab ka erinevate lävepaku variantide vahel, sealhulgas ka varjatud lävepakk. 
Aluprof MB-86 FOLD LINE HD võimaldab konstrueerida kuni kaheksast uksepaneelist koosnevaid voldikuksi ukselehe maksimaalse laiusega 0,7-1,2 meetrit ja kõrgusega 3 meetrit. Profiilid võimaldavad luua ka panoraamse, hoone nurgast avaneva struktuuri. Sulusesüsteemid võimaldavad kasutada ukselehti kaaluga kuni 120 kg.