Puiduõlid sisetingimustesse

Inglise tootja Morrells holzöl® suurepärased puiduõlid sobivad hästi sisetingimustesse.

PÕRANDÕLID
Floor-oil põrandaõli
on looduslike õlide ja hübriidvaikude segu, mis on välja töötatud spetsiaalselt põrandatele, et saavutada kulumiskindel vett ja mustust hülgav pind ning tugev kaitse puidule. Floor-oil põrandaõli läikeastmed 10% ja 30%. Floor-oil põrandaõli sobib nii kodu- kui ka kaubanduspindade põrandatele. Lisaks värvitule õlile on pakkuda 6 valmis tehasetooni ja pakume võimalust toonida Floor-oil põrandaõli vastavalt kliendi soovile. Treppide katmiseks on valikus libisemist takistav Antislip Floor-oil.
Lisaks eelpoolnimetatule on saadaval on ka UV-kõvenev põrandaõli tööstuslikult katmiseks.

MÖÖBLIÕLID
Quick-oil
on kiiresti kuivav õli kiire tulemuse saavutamiseks mööbli õlitamisel.
Furniture-Oil mööbliõli on looduslike õlide, hübriidvaikude ja mikroniseeritud vaha segu, et suurendada kõigi puidupindade õrna ilu. Õlitatud pind tõrjub vett ja mustust, on katsudes pehme, kuid samas ülimalt vastupidav. Sobib nii kodukasutuses kui ka kaubandusliku mööbli katmiseks. Lisaks värvitule õlile on saadaval 6 valmis tehasetooni ja võimalus toonida Furniture-Oil mööbliõli vastavalt kliendi soovile.    
Lisaks on valikus ka eriti sooja pinnaga täismatt Waxy-Oil õlivaha värvitu versioon.

TÖÖTASAPINNA ÕLID
Worktop oil töötasapinna õli
on kiire kuivamisega, sobilik toiduainetega kokkupuutuvatele pindadele, kõrge kraape-kindlusega naturaalne puiduõli, mis on mõeldud kasutamiseks massiivpuidust köökide ja vannitubade mööbli ning töötasapindade viimistlemiseks. Õlitatud pinnad on vastupidavad toiduplekkidele (kohv, vein, koola-joogid, puuviljade mahlad jms), neid on kerge puhastada ja vajadusel taastada.
Vastab standardile EN71-3: 2013 ja Food-safe Euro-norm 1186

Kõik holzöl® tooted on saadaval veebipoes
www.vbh.24.ee

Loe ka artiklit “Holzöl worktop-õli  – plekkidele vastupidav”

 

Hesse Speedcare-Oil OE 52872

Hesse Speedcare-Oil OE 52872 on looduslike õlide ja kiiresti kuivava butanooni oksiimivaba segu. Toode on kombineeritud looduslike õlide rafineeritud alküüdvaikudega. Tootele lisatud spetsiifilised uuenduslikud sikatiivid võimaldavad õlil kiiresti kuivada. Õli sisaldab ka aromaatsete ühenditeta lahusteid, mida kasutatakse ka kosmeetikatoodetes. Hesse Speedcare-Oil vastab dekoratiivvärvide nõuetele, seda iseloomustab suurepärane tasandumine, silmapaistev pooride täituvus ja ilus lõpptulemus. Sõltuvalt pealekandmise kogusest on võimalik saavutada nii suletud pooridega siledad pinnad kui ka avatud pooridega, kuid mehaanilise ja keemilise vastupidavusega hingavad pinnad. Kiire kuivamisaeg tähendab selle toote puhul kokkuhoitud tootmisaega. Kuivatustunneli kasutamisel on Hesse Speedcare-Oiliga kaetud tooted juba mõne minuti pärast virnastatavad või valmis edasiseks töötluseks. Hesse Speedcare-Oil kasutamisel ei ole vajalik tavapärane õlitamisele omase ülejäägi sisse hõõrumine ja pühkimine. Speedcare-Oil annab toodetele ühtlase mati väljanägemise ja toob erksalt esile puidu mustri.
Toodet iseloomustab:
– väga kiire kuivamine
– kiirendatud kuivatamise kasutamisel on virnastamine ja edasine töötlemine võimalik juba 15 minuti möödumisel
Kasutusalad:
Toodet võib kasutada nii krundina kui pinnakihina, aga ka avatud pooridega hingavatele pindadele ning suletud pooridega tugeva kasutuskoormusega treppide või käsipuude katmiseks. 

Toode on mugavalt ja kiirelt saadaval meie e-poes vbh24.ee

HesseLignal