Puiduõlid sisetingimustesse

Inglise tootja Morrells holzöl® suurepärased puiduõlid sobivad hästi sisetingimustesse.

Floor-oil põrandaõli on looduslike õlide ja hübriidvaikude segu, mis on välja töötatud spetsiaalselt põrandatele, et saavutada kulumiskindel vett ja mustust hülgav pind ning tugev kaitse puidule. Floor-oil põrandaõli läikeastmed 10% ja 30%. Floor-oil põrandaõli sobib nii kodu- kui ka kaubanduspindade põrandatele. Lisaks värvitule õlile on pakkuda 6 valmis tehasetooni ja pakume võimalust toonida Floor-oil põrandaõli vastavalt kliendi soovile. Treppide katmiseks on valikus libisemist takistav Antislip Floor-oil.
Lisaks eelpoolnimetatule on saadaval on ka UV-kõvenev põrandaõli tööstuslikult katmiseks.

Quick-oil on kiiresti kuivav õli kiire tulemuse saavutamiseks mööbli õlitamisel.

Furniture-Oil mööbliõli on looduslike õlide, hübriidvaikude ja mikroniseeritud vaha segu, et suurendada kõigi puidupindade õrna ilu. Õlitatud pind tõrjub vett ja mustust, on katsudes pehme, kuid samas ülimalt vastupidav. Sobib nii kodukasutuses kui ka kaubandusliku mööbli katmiseks. Lisaks värvitule õlile on saadaval 6 valmis tehasetooni ja võimalus toonida Furniture-Oil mööbliõli vastavalt kliendi soovile.    

Lisaks on valikus ka eriti sooja pinnaga täismatt
Waxy-Oil õlivaha värvitu versioon.

Worktop oil töötasapinnaõli
on kiire kuivamisega, sobilik toiduainetega kokkupuutuvatele pindadele, kõrge kraape-kindlusega naturaalne puiduõli, mis on mõeldud kasutamiseks massiivpuidust köökide ja vannitubade mööbli ning töötasapindade viimistlemiseks. Õlitatud pinnad on vastupidavad toiduplekkidele (kohv, vein, koola-joogid, puuviljade mahlad jms), neid on kerge puhastada ja vajadusel taastada.
Vastab standardile EN71-3: 2013 ja Food-safe Euro-norm 1186

Kõik holzöl® tooted on saadaval veebipoes
www.vbh.24.ee

Loe ka artiklit “Holzöl worktop-õli  – plekkidele vastupidav”