Pehmemööbli liimid

Pehmemööbli kontaktliime on meie valikus nii vee- kui lahustipõhiseid. Unikaalsena on sortimendis kloorivaba veepõhine kontaktliim kõrgeimate keskkonnanõuetega mööbliklientidele. Pehmemööbli tootmiseks sobivaid sulavliime müüme nii survetundlikke-permanentselt nakkuvaid kui vaikseid ehk elastseid.

Lahustipõhistest kontaktliimidest on sortimendis nii traditsionaalselt tuleohtlikud kui ka mittesüttivad pihustatavad pehmemööbli liimid. Lahustipõhiste kontaktliimide puhul on tegemist ühekomponentse liimiga, millega töötamiseks (väikesemahuline) sobib lihtne ülaanumaga pihustuspüstol ja mõnebaarine tööõhk.

Veepõhiste kahekomponentsete kontaktliimide puhul pakume ka ülepihustusvaba püstol-pumbasüsteeme.
Mõlemat sorti, lahusti- ja veepõhised liimid sobivad kõikide pihustatavate kontaktliimidega sooritatavate pehmemööbli liimimisteks: tekstiil-tekstiiliga, tekstiil-puiduga, tekstiil-kumm jms.

Sulavliimi puhul on kasutusel sulatisse pandavate liimipadjakeste-patjadega, aga ka graanulitega liimid. Sulavliimi erinevad tüübid (PSA, EVA, APAO) jagunevad pehmemööblis funktsiooni (ja ka hinna) järgi.
Sulavliimi erinevaid modifikatsioone on pihustamiseks ja ribana-punktidena pealekandmiseks.