Klaaslükanduks duširuumile

Itaalia seinasiseste lükanduste tootja Scrigno pakub duširuumidele mõeldud põnevat klaaslükandukse lahendust. 
Duširuumi klaaslükanduks libiseb avamisel seina sisse, mis on uuenduslik, ruumisäästlik  ja funktsionaalne lahendus. Duširuumi klaaslükandukse lahendus sobib põranda tasapinnal ilma aluseta dušinurkadele. Spetsiaalne Scrigno patendiga kaitstud põrandasiin pakub uusi võimalusi Essential by Scrigno raamide kasutamiseks ilma paljastavate mehhanismide või arhitektuuriliselt silmariivavate detailideta. Klaaslükandukse põrandasiini on peidetud spetsiaalne äravoolutrapp, mis tagab vee äravoolu duširuumi põrandalt, väldib ülevoolu ja sobib kõigile duširuumi põranda plaatimislahendustele.

Põrandasiini peidetud äravoolutrapi kate on igal ajal eemaldatav puhastamiseks ja hooldamiseks ning tagab lihtsa juurdepääsu äravoolutorudele. Essential by Scrigno raamid on valmistatud Aluzinc® materjalist, mis koos spetsiaalse modulaarse ehitustehnikaga annab tootele eluaegse garantii korrosioonist põhjustatud perforatsioonide vastu. Klaaslükandukse lahendus on patendiga kaitstud ja selle saab paigaldada ainult koos Essential by Scrigno raamidega.

Klaaslükandukse süsteemi lahendus Essential by Scrigno tagab hõlpsa juurdepääsu duširuumi kõigile, kellel on raskusi tavapärasesse dušikabiini sisenemisel (puudega või ratastooliga liikuvad inimesed) ja selle kasutamisel tavalise kiikukse avamiseks vajaliku ruumi puudumise tõttu. Klaaslükandukse süsteemi lahendus on saadaval kuni 1200 mm avade jaoks ja seda saab kombineerida ka muude võimalustega, näiteks spetsiaalse aeglustiga, mis tagab klaasukse aeglase ja vaikse sulgemise.