ASD labori laminaat

ASD labori laminaat on välja töötatud spetsiaalselt keskkondadesse, kus on nõutud kemikaalidele ja plekkidele vastupidav tasapind. ASD labori laminaati toodetakse kolmes erinevas värvitoonis: valge, helehall ja must. Valikus on saadaval nii laminaat kui valmis kompaktplaat. Kompaktplaat on väga tugev, suure löögi- ja niiskuskindlusega ning märkimisväärse konstruktsioonivõimega plaat. ASD labori laminaadi pinda on testitud 49 erineva kemikaali suhtes, sealhulgas: happed, alused, bioloogilised plekid, halogeenid, soolad, orgaanilised kemikaalid ja lahustid. Testide tulemusel ei tekkinud ASD labori laminaadiga kaetud plaadil kemikaalidega kokkupuutel nähtavat muutust värvi, läike või mis tahes muu moonutuse näol.

ASD labori laminaadi eelised on:

  • anitbakteriaalne ja antimikroobne pind
  • vastupidavus kemikaalidele
  • kokkupuutepind on sobilik ka toiduainetele
  • lihtne puhastada
  • kõrge kulumiskindlusega
  • niiskuskindel

ASD labori laminaati saab kasutada keemia-, meditsiini- ja teaduslaborites, suurköökides, avalikes ruumides, salongides ja spa-des, õenduskeskustes, haiglates ja paljudes muudes kohtades, kus saastumine ja bakterite levimine peab olema minimaalne või välditav.

ASD labori laminaat on valmistatud spetsiaalselt modifitseeritud vaigu koostisega ja dekoratiivse elektronkiirega kuivatatud materjaliga pinnapaberist, et saavutada toote keemiline vastupidavus. ASD labori laminaadi lehed liimitakse surve all, mis on suurem kui 80 baari ruuttolli kohta kõrgel temperatuuril (+149°), mis annab pinnale lisakaitse karmide kemikaalide ja bakterite kasvu vastu.

ASD Lab Top labori laminaat