ASD Lab Top labori laminaat

ASD Lab Top laminaat on välja töötatud spetsiaalselt keskkondadesse, kus on nõutud kemikaalidele ja plekkidele vastupidav tasapind. ASD Lab Topi toodetakse kolmes erinevas värvitoonis: valge, helehall ja must. Valikus on saadaval nii laminaat kui valmis kompaktplaat. Kompaktplaat on väga tugev, suure löögi- ja niiskuskindlusega ning märkimisväärse konstruktsioonivõimega plaat. ASD Top Lab laminaadi pinda on testitud 49 erineva kemikaali suhtes, sealhulgas: happed, alused, bioloogilised plekid, halogeenid, soolad, orgaanilised kemikaalid ja lahustid. Testide tulemusel ei tekkinud ASD Lab Top laminaadiga kaetud plaadil kemikaalidega kokkupuutel nähtavat muutust värvi, läike või mis tahes muu moonutuse näol.

ASD Lab Top laminaadi eelised on:

  • anitbakteriaalne ja antimikroobne pind
  • vastupidavus kemikaalidele
  • kokkupuutepind on sobilik ka toiduainetele
  • lihtne puhastada
  • kõrge kulumiskindlusega
  • niiskuskindel

ASD Lab Top laborilaminaati saab kasutada keemia-, meditsiini- ja teaduslaborites, suurköökides, avalikes ruumides, salongides ja spa-des, õenduskeskustes, haiglates ja paljudes muudes kohtades, kus saastumine ja bakterite levimine peab olema minimaalne või välditav.

ASD Lab Top on valmistatud spetsiaalselt modifitseeritud vaigu koostisega ja dekoratiivse elektronkiirega kuivatatud materjaliga pinnapaberist, et saavutada toote keemiline vastupidavus. ASD Lab Top lehed liimitakse surve all, mis on suurem kui 80 baari ruuttolli kohta kõrgel temperatuuril (+149°), mis annab pinnale lisakaitse karmide kemikaalide ja bakterite kasvu vastu.

ASD Lab Top labori laminaat