Maco Instinct lukustusmehhanism

Maco Instinct on innovaatiline lukustusmooduli süsteem, mis peegeldab Maco nägemust 21.sajandi ukselukust.

Maco Instinct, see on:

Sõltumatu lukustusmoodul
Üksikud lukustusmoodulid ei ole pika lukulatiga seotud, vaid on ühendatud kaablitega. See võimaldab paigutada moodulid mitte ainult vertikaalsele servale, vaid sisuliselt igale poole ukselehe servas. Kirjeldatud lahendus võimaldab toota ka ebatavalise kujuga uksi, sest võimaldab ühes ukses kasutada kuni 8 moodulit, mis omakorda tähendab 8 lukustuspunkti ja lisab uksele seninägematu turvamõõtme.

“Hobusepea” mehhanism
Instincti töö põhineb lukustusmehhanismil, mille kuju meenutab hobusepead. Tänu sellele on lukustamise suund võrreldes traditsiooniliste lukkudega 90 kraadi vastupidine: mitte paralleelselt ukselehega, vaid risti. See lahendab ukse lukustamisel tihendile tarviliku surve andmise tehniliselt paremini ja võimaldab seeläbi paremate sooja- ja helipidavuse parameetrite saavutamist.

Täielikult elektrooniliselt juhitav
Instinct muudab radikaalselt tavapäraste mitmepunktilukkude klassikalisi tööpõhimõtteid – lukusilinder jääb siin ära.
Juhtimine on täiselektrooniline: nii spetsiaalse Instinct-rakenduse, koodipaneeli või ka juurdepääsu kontrollsüsteemide kaudu. Maco Instincti puhul on võtmeks nutitelefon, sõrmejälg ja kood. Disainerid on hoolitsenud kasutaja täieliku ohutuse eest: kogu süsteemi lahutamatuks osaks on UPS, mis võimaldab elektrikatkestuse korral ust kuni 100 korda avada ja sulgeda.
Rakendus võimaldab lubade andmist üksikutele pereliikmetele, ühekordsete juurdepääsukoodide  saatmist, päeva/öö funktsioonide aktiveerimist ja deaktiveerimist.

Uudne disain
Instinct on saadaval erinevates värvides, mida saab erineval viisil kombineerida. Kassette saab ideaalselt sobitada puidust, alumiiniumist või PVC-st valmistatud ustega. Hetkel on saadaval kolmes värvitoonis mooduli korpused: must, valge ja hall. Instinct sobib nii ühe- kui ka kahepoolsetele ustele ja ka pöördustele. Lahendust saab kasutada RC 2 klassi ustes (EN 1627-30), mis võivad olla nii alumiiniumist, puidust kui PVC-st.

Lisainfot saab: INSTINCT by MACO – INSTINCT by MACO

Loe ka: “Maco Instinct – midagi täiesti uut uksetootjale!”