Elektritarvikud – pistikud ja pordid

Tänapäevastes kodudes moodustavad elektritarvikud nagu pistikupesade süsteemid ja lülitid koos nende nutika paigutusega seintesse ja töötasapindadesse omaette sisekujundusliku vaatamisväärsuse.
Arenev multimeedia, aina uusi ja uusi lahendusi pakkuvad tehnoloogiad on ammu kohal pea igas kodus ja kontoris. Lihtsad elektripistikud mööblis ja seinas ei pruugi olla tänapäeval enam piisav lahendus.

VBH tootevalikus on esindatud tuntud Saksa elektroonikakomponentide tootja Bachmanni ja EVOline® tooted ning innovaatilised Poola tootja GTV pistikud ja pordid

Bachmanni kodutarbimiseks mõeldud elektroonikakomponendid on innovaatilised ja töökindlad. Lisaks kodutarbimiseks mõeldud pistikutele ja lülititele on esindatud ka multimeedia- ja voolulahendused kontorisse, konverentsiruumidesse ja hotellidesse (kaablid, lülitid, kaablite organiseerijad jne).
Bachmanni kodulahendusi iseloomustab eelkõige moodne disain.

EVOline® pakub oma elektritarvikutega intelligentseid lahendusi elektri- ja andmeside jaotamiseks. Tootevalik algab lamedatest pistikutest ja lõppeb tervete hoonete elektripaigaldistega. EVOline® ekektritarvikud on saanud lugematul arvul tehnilise innovatsiooni ja reddot disainiauhindu.

GTV uued tooted käivad ajaga kaasas ja pakuvad võimalust laadida telefoni juhtmevabalt, omades mitmeid vajalikke ja tänapäevaseid funktsioone. Lisaks laiale kasutusvaldkonnale on nad funktsionaalsed, moodsa disainiga ja hinna poolest taskukohased. Kasuta kodus, kontoris, koosolekuruumis – kus iganes jääb puudu särtsust, veebiühendusest või HDMI pistikust.
Toodete värvivalik on klassikaline: hall, valge, must, mis sobivad enamiku interjööridega. Käi ajaga kaasas ja tee oma elu lihtsamaks!
Bachmanni kataloogidega saad tutvuda SIIN

Vaata kohe laos saadaolevaid pistikute ja portide lahendusi e-poest vbh24.ee

Loe ka:
“Bachmann – 70 aastat saksa kvaliteediga elektroonikat”
“GTV kaasaegsed pistikud ja pordid”

GTV
Bachmann_pistik
Bachmann_pistik2