LED-süsteemid

LED-valgustussüsteemid pakuvad piiramatuid võimalusi erinevate interjööride rikastamiseks valguslahendustega. LED-süsteemid on kujunemas modernse valgustustehnika tipplahenduseks, pakkudes lisaks funktsionaalsusele ka visuaalset naudingut. LED-süsteemid pakuvad laia valgustustemperatuuride vahemikku, mis aitab kaasa põnevate efektide loomisele. LED-valguslahendusi kasutatakse sisekujunduses nii mööbli juures kui valgusefektide loomiseks interjööris. 

Meie tootevalikus on GTV suurepärased LED-süsteemid. Pakume abi valgustusprojektide kokkupanemisel – olgu selleks siis kööki või mööblisse paigutatud valgustusribad, kohtvalgustid, seinapaneelidesse peidetud või töökoha valgustuslahendused. Erinevate pultide, sensorlülitite ja valgustugevuse regulaatoritega saab lülitamisprotsessi lihtsustada ja muuta ruumi valgusmeeleolusid lihtsalt ja mugavalt.

Eraldi teemana tahaks välja tuua kipsplaadist konstruktsioonidesse monteeritavad LED-profiilid. LED-profiilidega on võimalik ilmestada siseruume ja luua põnevaid valgusmänge. Monteeritavad LED-profiilid on universaalsed ja neid saab kasutada kõikjal: laed, seinad, nurgad, põrandad – laske fantaasial vabalt lennata! Lineaarse valgustuse profiili maksimaalne pikkus on 3 meetrit ja profiili saab paigaldada ühe joonena kogu ruumi ulatuses.

Vaata LED-süsteemide tootevalikut ka meie e-poest vbh24.ee

Loe ka:
“Mööblifurnituuri ja valgustuse tootja GTV on meie uus koostööpartner”
“GTV LED-valgustus pakub piiramatuid võimalusi”
“GTV LED-valgustus näitab tulevikku”

GTV
GTV LED-profiilid