fbpx

Pakutavad teenused tellimisprotsessi optimeerimiseks

Online võrgu või LOGOS-e materjalide hankesüsteemi kaudu VBH poolt pakutav optimeeritud tellimisprotsessi täiustatakse pidevalt, keskendudes klientide nõuetele ja vajadustele.

VBH veebipood – vbh24.ee – annab klientidele ööpäevaringse juurdepääsu VBH laialdasele tootevalikule, samuti kõigile VBH kataloogidele ja brošüüridele. LOGOS (Logical Order System) sisaldab riist- ja tarkvara, mis on loodud just logistika ja laohalduse hõlbustamiseks.
Kasutage VBH digitaalseid lahendusi, et optimeerida oma tellimis- ja logistikaprotsessid – 24 tundi ööpäevas.

CE-fix – online platvorm CE-märgistuse saamiseks  akendele ja ustele

CE-fix pakub tasukohast ja kasutajasõbralikku CE-märgistust akna- ja uksetööstustele. Keskne platvorm sisaldab kõigi olulisemate materjaligruppide nagu puit, alumiinium ja PVC lahendusi. Kasutades seda portaali, on tootjatel võimalik saada kõik vajalikud CE-dokumendid oma individuaalselt planeeritud süsteemide jaoks saada ühe nupuvajutusega.  

vbh24.ee teie e-pood

VBH e-pood pakub klientidele ööpäevaringset ligipääsu meie laialdasele tootevalikule. Meie pakkumine hõlmab enam kui 60 000 toodet, mida kasutatakse akende- ja uste tootmises ning paigaldamises.

E-order

E-order on elektrooniline B2B tellimislahendus, mis optimeerib oluliselt materjalide tellimist.  VBH pakub lpingulistele klientidele suunatud lahendusi  materjalide juhtimise elektrooniliseks integreerimiseks, mis ühilduvad paljude olemasolevate süsteemidega.

LOGOS skänner-süsteem

LOGOS e-hankeprojekti eesmärgiks on muuta tellimisprotsess kiiremaks, lihtsamaks ja veatuks. Kasutajasõbralik skänner-süsteem toetab VBH kliente laovarude juhtimisel ja tellimuse lattu paigutamisel.