Hutterer & Lechner lamekatuse äravoolud

VBH katusetarvikute tootevalik on täienenud 70-aastase ajalooga Austria firma HL Hutterer & Lechner GmbH lamekatuse äravooludega. Igasugune läbi katuse tehtud ava on ohtlik, seega tuleb pöörata erilist tähelepanu sobiva kaevu valimisele, et ühendus oleks 100% veekindel.

Hutterer & Lechneri tootevalikus on sobivad kaevud nii EPDM, PVC, TPO SBS bituumenkatustele kui ka aurutõketele kindlaks täislahenduseks.
Kaevud on väga vastupidavad, UV-kindlad ja kerged ning neid on ka lihtne paigaldada ning hooldada.

Tootevalikus on olemas kõik vajalik igaks olukorraks: vertikaalsed, horisontaalsed ja reguleeritava nurgaga kaevud, erinevad kõrgendused, kraed ja katted nii tavaliste, pööratud, kivi- ning murukatuste jaoks kui ka näiteks plaaditud terrassidele. Eraldi on olemas ka tooted renoveeritavatele katustele, mille ühendamisel vana äravooluga puudub vajadus lisatööks ning eraldi tihendamiseks.

Kõik Hutterer & Lechneri kaevud on kaheseinalise soojustatud korpusega, et vältida kondentsvee tekkimist ning kõiki kaevusid saab valida ka integreeritud küttekaabliga. Veendumaks, et kõik saab ehitades korrektne, on tähtis korrektselt projekteerida. Hutterer & Lechneril on kõikide toodete ja nende kasutusvõimaluste kohta olemas kvaliteetsed joonised nii .pdf kui .dwg-failidena ning täpsed 3-D mudelid BIM-i tarbeks.
Saadaval on lihtsalt kasutatavad abivahendid õige toote valimiseks arvestades nii konstruktsiooni kui veehulka.

Lisainfot leiad allolevatelt linkidelt:

kataloogid eesti keeles
kataloogid inglise keeles
äravoolu mahu kalkulaator
detailjoonised
BIM / mudelid

Osta kohe vbh24.ee